W parach wykonajcie zadanie i odpowiedzcie na pytania popatrz na zdjęcia 1 2 i 3

Pobierz

Popatrz na zdjęcia 1,2,3.. Znajdźcie 3 przedmioty w kształcie koła, 2 przedmioty kwadratowe i 1 trójkątny.. W którym z przedstawionych miejsc najchętniej zrobisz zakupy?. Opiszcie swoje zdjęcia, a następnie zadawajcie sobie na zmianę pytania i odpowiadajcie na nie.. Popatrz na zdjecia 1, 2 i 3.. Przykładowe opisy zdjęć: 1.. Zadanie.. (3 minuty) Pracujcie w parach.. Rozmowę rozpoczyna uczeń A. ionajcie zadanie.. Pytania .. Wybierz zajecia, które uwažasz za najpotrzebniejsze, i uzasadnij swój wybór.Gateway plus 3 unit 1.. Which animated film is the best Możecie odpowiadać kgo wy lubicie albo przykładowo1.. Baranek jest symbolem Chrystusa Zmartwychwstałego.. Na pewno macie w domu kostkę do gry.Zadania klasa 1b Witam.. Lubię dobrą kawę i książki Stephena Kinga.. Z wykształcenia anglista.. Wyraź swoje zdanie na temat poniższych projektów plakatów do kampanii.Odpowiedzcie na pytania zamieszczone obok tekstu w podręczniku.. Zapamiętaj!. 13.05.2020 r. Wysłuchajcie proszę wiersza " Na wystawie" i odpowiedzcie na pytania: Na wystawie Idę z mamą na wystawę!. Wspólnie z grupą kolegów z klasy postanowiliście przygotować kampanię mającą na celu ratowanie lasów.. Uczestniczysz w organizowaniu obozu integracyjnego dla nowych uczniów twojej szko\y.. (3 minuty) Pracujcie w parach.. Kwadrat - to taki prostokąt, który ma wszystkie boki tej samej długości..

W parach wykonajcie zadanie maturalne i odpowiedzcie na pytania.

Nazwij to co przedstawiają.. W którym z przedstawionych miejsc najchętniej zrobisz zakupy?. Moje książki ‌ ‌ ‌ ‌ ‌Matura ustna z języka angielskiego Materiał stymulujący.. Wykonajcie .Apr 12, 2021 Popatrz na Plakat 1. i Plakat 2.. Zadanie 2.. A teraz- bardzo ważne- odkładamy przedmioty na swoje miejsce.. Twoja szkota chce zorganizowaé zajecia pozalekcyjne.. Pytanie brzmi: Korzystając z tekstu w podręczniku i map wykonajcie polecenia i odpowiedzcie na pytania: 1.Dlaczego pozornie jednolita powierzchnia naszej planety przypomina w rzeczywistości ogromne puzzle… Korzystając z tekstu w podręczniku i map wykonajcie polecenia i odpowiedzcie na pytania: 1.Dlaczego pozornie .17 W parach wykonajcie zadanie maturalne. ). (Na tym zdjęciu widać grupkę ludzi siedzących na kanapie w pokoju.. Wyjaénij, dlaczego odrzucasz pozostake propozycje.Popatrz na zdjęcia 1, 2 ,3 Przedstawiono na nich różne sposoby spędzania weekendu -Wybierz ten sposób , który najbardziej ci odpowiada i uzasadnij swój wybór - Powiedz , dlaczego odrzucasz pozostałe propozycje .. Indywidualne.. Skorzystaj z tego czasu!Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Szkoła - zapytaj eksperta (1525) Szkoła - zapytaj eksperta (1525) Wszystkie (1525) Język angielski (812) Język polski (367) Matematyka .Oct 11, 2020* ile sylab ma wyraz dżem, tak dokładnie jedną sylabę, pamiętajcie, że mówimy dż-em nie d-ż-em * policzcie ile w wyrazie dżem jest liter, a ile głosek * przeczytajcie sylaby i wyrazy w zadaniu 1 * przeczytajcie o czym Wojtek rozmawiał z mamą i odpowiedzcie na pytania pod tekstem * wykonajcie zadanie 1 i 2 na str. 60 i 61 w .5/6 klasa pomosy odpowiadać na pytania Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 2 rozwiązania: autor: mateuszbober21 26.4.2010 (17:23) Napisz odpowiedzi na pytania po angielsku.Pilne Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 4 rozwiązania: autor: Tenczowalala 10.5.2010 (21:42) Na już!.

1 W parach odpowiedzcie na pytanie.

Od słowa Hop-podskakują w parach, obunóż w miejscu.. Zadanie.. Zadanie maturaine Popatrz na ilustracje I, 2 i 3.. W którym z przedstawionych miejsc najchçtniej zrobisz zakupy?Pracujcie w parach.. Popatrz na zdjęcia 1,2,3.. Zróbcie baranka wykorzystując dostępne materiały.. Musisz kupić jedzenie na przyjęcie dla dziesięciu osób.. Ułóż pytania i krótkie odpowiedzi.Zadanie 2 Wykonajcie wszystkie zadania na str. 62-63 w ćwiczeniu do polskiego.. Zdjecia przedstawiajq salon, w którym bedziecie wspólnie spedzaé czas.. Każdy kwadrat jest prostokątem ale nie każdy prostokąt jest kwadratem.. Zadanie 3 Z matematyki przypomnimy sobie dzisiaj wiadomości o prostokącie i kwadracie.. Część ustna - zestaw zadań Zadanie 1.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Opiszcie swoje zdjęcia, a .zadanie maturalne Wykonajcie w parach poniższe zadanie egzaminacyjne.Uczeń A jest zdjacym,Uczeń B -egzaminującym Wspólnie z koleznką wynajęliście nieumeblowane mieszkanie.Pozormawiajcie o tym,jak je urządzicie.Poniżejp odane są cztery kwestie,które musisz omówić w rozmowie z egzaminującym .. Zamierzasz wynajQé mieszkanie wspólnie z kolegq/koIežankQ.. Samych sal ze sto tysięcy,Dzieci dobierają się w pary i tańczą w kółeczkach.. Zadanie.. Musisz kupić jedzenie na przyjęcie dla dziesięciu osób.. Indywidualne..

Następnie odpowiedzcie na dwa pytania.

Znalezione?. llustracje przedstawiajq materialy reklamowe trzech obozów.. Zadanie 2.. Zadanie.. Uczeń A. Why are the people wearing formal .20 W parach opiszcie zdjęcie i odpowiedzcie na pytania.. Potrzebne meble termin i organizacja waszej przeprowadzkiMatura - Wypowiedź ustna - Zadanie 3 - Materiał stymulujący Treść zadania oraz przykładowe plakaty pochodzą z Informatora maturalnego, str. 43.. •wybierz sklep , który najbardziej ci odpowiada i uzasadnij swój wybór •wyjaśnij dlaczego odrzucasz pozostałe propozycje.W parach wykonajcie zadanie maturalne i odpowiedzcie na pytania.. Piękny pałac, wielka brama.. "To muzeum" - mówi mama.. : Wielkanocne kotki… 2.. (4 minuty) Zadanie 3.. Wykonajcie zadanie egzaminacyjne.Pracując w parach odpowiedzcie na pytania : 1.. Matura ustna z angielskiego - Materiał stymulujący Zadanie 3: Wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedź na 2 pytania Pamiętaj: Masz 5 minut na realizację tego zadania, w tym około minuty na zapoznanie się z treścią i przygotowanie.. Wybierz sklep, który najbardziej ci odpowiada, i uzasadnij swój wybór.. Musisz kupié jedzenie na przyjecie dla dziesieciu osób.PearsonNauczyciel.. ( na 1 ilustracji jest jak ludzie grają na plaży w piłkę , na 2 dziewczyna siedzi i czyta , a na 3 grupa osób spędza czas ze sobą )W parach wykonajcie zadanie maturalne i odpowiedzcie na pytania..

Popatrzcie na zdjęcia i wykonajcie poniższe zadanie.

Wybierz obóz, który uwažasz za najodpowiedniejszy, i uzasadnij swój wybór.W czasach peryklesa warunkiem posiadania obywatelstwa aten było a. dysponowanie majątkiem o wartości co najmniej 12 talentów b. ukończenie przez mężczyznę 20 lat c. urodzenie się z rodziców będących obywatelami ateńskimi d. urodzenie się na terytorium polis ateńskiej lub na należącym do niej statku AnswerPamiętacie, jakie poznaliście figury geometryczne?. Pięknie!. Obejrzyj obrazki.. Popatrz na zdjecia 1, 2 i 3.. Zadanie 2.. Musisz kupié jedzenie na przyjecie dla dziesieciu osób.. Podziękuj Napisz do mnie.. Uczniowie sq proszeni o wyraženie opinii na temat tego, które z proponowanych zajeé SQ najpotrzebniejsze.. Policz elementy na każdym obrazku.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: 2 gim.. Jest tam dwóch dorosłych - mężczyzna i kobieta oraz .MÓWIENIE • *OZMOWA WST

wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt