Projekt-solartechnik group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pobierz

W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są farmy fotowoltaiczne.Projekt - Solartechnik Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo - Akcyjna, firma znajdująca się pod adresem POŁUDNIOWA 11 w miejscowości CZERNIEWICE Główna działalność firmyPROJEKT-SOLARTECHNIK DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.. PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP.Prezentacje i raporty - Projekt Solartechnik GroupBiuro projektowe - Projekt Solartechnik GroupPROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul.PROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Barlickiego 2, 97-200 w Tomaszowie Mazowieckim wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym, pod numerem KRS , której akta rejestrowe przechowywane są w Sądzie Rejonowym w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego posiadającą numer .Projekt-Solartechnik Group Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, firma znajdująca się pod adresem ul. NORBERTA BARLICKIEGO 2 w miejscowości TOMASZÓW MAZOWIECKI Główna działalność firmy Wykonywanie instalacji elektrycznychPROJEKT-SOLARTECHNIK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.. 1. uprawnieni do reprezentowania spółki 1 1. wspÓlnicy reprezentujĄcy spÓŁkĘ 2. kaŻdy wspÓlnik uprawniony do reprezentacji spÓŁki ma prawo reprezentowaĆ spÓŁkĘ samodzielnie..

prub.essential group spÓŁka z ograniczonĄ odpowiedzialnoŚciĄ.

Firmy należące do grupy prężnie rozwijają się w kilku krajach, a w najbliższym czasie pierwsze przedstawicielstwa grupy mają pojawić się również poza starym kontynentem.Zamówienia - Projekt Solartechnik GroupFotowoltaika - Projekt Solartechnik GroupMikroinstalacje - Projekt Solartechnik GroupKontakt - Projekt Solartechnik Group.. 100000,00 pln 2. nie 2 1. solar-project spÓŁka z ograniczonĄ odpowiedzialnoŚciĄ 3.. Projekt Solartechnik działa na europejskim rynku nieprzerwanie od 2008 roku.. sĄd rejonowy w biaŁymstoku, xii wydziaŁ gospodarczy krajowego rejestru sĄdowego, wpis do rejestru: 15.01.2019.. NIP: 7732491662Nazywamy się Projekt- Solartechnik Group i od 10 lat działamy w branży fotowoltaicznej - najprężniej rozwijającym się obszarze OZE w Polsce.. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są farmy fotowoltaiczne.Projekt - Solartechnik Polska Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo - Akcyjna, firma znajdująca się pod adresem POŁUDNIOWA 11 w miejscowości CZERNIEWICE Główna działalność firmyprojekt - solartechnik polska spÓŁka z ograniczonĄ odpowiedzialnoŚciĄ.. sĄd rejonowy dla Łodzi-ŚrÓdmieŚcia w Łodzi, xx wydziaŁ gospodarczy krajowego rejestru sĄdowego, wpis do rejestru: 16.03.2012. krs .. W swojej działalności skupiamy się przede wszystkim na dużych projektach, jakimi są farmy fotowoltaiczne.projekt - solartechnik polska spÓŁka z ograniczonĄ odpowiedzialnoŚciĄ..

[bi.xii ns-rej.krs/12045/18/463]JBF GROUP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Norberta Barlickiego 2 97-200 Tomaszów Mazowiecki.. sĄd rejonowy dla m.st. warszawy w warszawie, xiii wydziaŁ gospodarczy krajowego rejestru sĄdowego, wpis do rejestru: 16.03.2012. krs ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt