Opowiedz o swoim pechowym dniu po niemiecku

Pobierz

Czas przeszły präteritum i perfekt.. Czy potrafisz powiedzieć więcej niż …?. Mój pokój ma 30m2.. Potem mam czas wolny.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Po zajeciach wracam o domu.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. spoznilam się na lekcje.. O 19 oglądam telewizje.. Pokój jest bardzo jasny i przytulny.Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów.. poleca 83 % 1251 głosów.. 500 most important Czech verbs 101 - 125 Top 15 tourist spots in Rome, .Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz mój dzień po niemiecku w 10 zdaniach.. Oprócz: Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Opowiedz w ok 12 zdaniach o swoim dniu po niemiecku czyli: -obudziłem się, zjadłem sniadanie, umyłem zęby, (nie używając translatora) wraz z wymową(czyli jak sie to wymawia w nawiasach).. Potem ubieram sie i jem sniadanie..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Lekcje mam od 8 do 14.. Zaczynamy od opisu pokoju - a konkretnie mojego pokoju Te małe słówka pogrubioną czcionką to właśnie przyimki miejsca, którym bliżej przyjrzymy się w kolejnym podpunkcie.. Codziennie wstaje o 7.00.. O 7.45 ide do szkoły.. Po południo wracam do domu.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. O 21 jem kolacje.. Zjadłam śniadanie.. 2015-06-18 21:20:45 Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu (Napiszecie odrazu tłumaczenie) 2011-03-27 13:54:02 Napisz po niemiecku co robi młodzież na imprezach pilne 2015-04-16 22:33:16Opis pokoju po niemiecku.. Słucham muzyki i gram w gry komputerowe.. Zjadłam obiad.. W poprzednim wpisie opowiadaliśmy o sobie.. Teraz przyszła kolej na opis swojego miejsca zamieszkania.. Coś w ten deseń : />Wczoraj miałam pechowy dzień.. Potem jem śniadanie.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.Opis dnia - niemiecki.. Wstałam za późno do szkoły ponieważ budzik nie zadzwonil .. Ulubiona pora roku.. Po południu poszłam do domu.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu.. Bardzo bolał mnie brzuch.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 uhr auf wstaję o 6 30 ich wasche mich myję się ich bin in die schuleOpis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem..

Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu.

List o zgubionym telefonie.. Prace domowa odrabiam o 15.. Ide szybko do lazienki i myje sie.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.. znajdziesz nagranie całego wykładu :).Niemiecki - wypowiedzi o sobie i swoim dniu.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.opowiadanie o pechowym dniu pechowy dzień opowiadanie napisz opowiadanie pech opowiadanie mój pechowy dzień opowiadanie przykład opowiadania Treść zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Odpowiedz przez Guest Raz w piątek 13 miałam urodziny,ale były to najgorsze urodziny świata.Nie tylko że miałam tego dnia urodziny ale miały to też byś moje 13-ste urodziny oraz miałam 13 numerek w dzienniku.Nie byłam jednak zła lub coś takiego,ale wszystko dopiero pokazało się przy śniadaniu.Byłam ubrana do szkoły [oczywiście elegancko] i nagle mój kot wskoczył mi na .Mein Wohnort - moje miejsce zamieszkania.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Zrobiłam zadanie domowe.Ubieram sie.. O 22 idę .Napisz po niemiecku opowiadanie o swoim zwierzątku.. O 21 czytam książki jedna godzina.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora..

!Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.

Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu.. Potem poszłam do szkoły.. Muszę zadbać jeszcze bardziej o swoje zdrowie w przeciwnym razie mogę w przyszłości zachorować.. O 17 robię zakupy.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Musze poświecić więcej czasu jedzeniu.. 2012-03-27 18:39:28; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum .Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opowiedz o swoim dniu (ma być napisane po niemiecku i pszetłumaczone na polski) bardzo pilne!. Pomijając sprawę mojego certyfikatu, to może nawet przydadzą mi się, gdy pojadę na studiach na ferie zimowe w Alpy.Idealne poza domem - wydrukuj swoje słówka: .. imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemiecku.. O 7:30 idę do szkoły.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Podróżowanie po niemiecku Skoro przerobiłam słówka niemieckie dotyczące krajobrazu, to teraz powtórzę sobie słówka odnoszące się do podróżowania.. W domu odpoczywałam.. 2012-03-14 18:25:29; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !.

Oprócz: Napisz po niemiecku o swoim pechowym dniu.

Z biologii napisałam sprawdzian na który się nie nauczyłam.. Question from @aracuz1 - Liceum/Technikum - Język niemieckiTŁUMACZENIE: Wstałam o 6.. Treść .Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Następnie umyłam zęby i ubrałam się.. 2016-05-09 21:47:34; Opisz dzień wagarowicza w twojej szkole, po niemiecku?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt