Białym latawcem dzień wypłynął tekst

Pobierz

Ref.Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą On ją woła ona nie słyszyBiałym latawcem dzień wypłynął, Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył, ale nie minął Stoi w oknie, stoi panienka Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka, ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w chmurę uderzył Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą On ją woła, ona nie słyszyTekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył ale nie minął Stoi w oknie stoi panienka.. Ref.Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłysząTekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył ale nie miłość Stoi w oknie stoi panienka.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w górę uderzył.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Będę twoim nadwornym krawcem Centymetrem miłość wymierzęTekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął, Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył, ale nie minął Stoi w oknie, stoi panienka.. G a D Popłyniemy białym latawcem G H7 On przyrzeka ona mu wierzy e E Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce a D Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. Nasz "Biały Latawiec" i " Nie szkoda róż gdy płonie las "..

Popłyniemy białym latawcem, On przyrzeka, ona mu wierzy.

[dowiedz się] Historia przeglądania .. Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłysząSami Swoi - Biały latawiec - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Zobacz słowa utworu Biały latawiec wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Biały Latawiec: Dwa razy pojawia się tekst Sen bezsenny sen ją kołysze po polsku.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą On ją woła ona nie słyszyOn latawcem białym na niebie Ona płynie dokoła siebie Płoną chmury w pijanej bieli Rozpłynęli się, rozpłynęli.. Białym latawcem dzień wypłynął Białe wino w jeziorach szklance Przyjechało ruchome kino Świat się kręci w szalonym tańcu.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka, ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą On ją woła ona nie słyszyTekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył ale nie miłość Stoi w oknie stoi panienka.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w górę uderzył..

Dwa razy pojawia się tekst Białym latawcem dzień wypłynął po polsku.

Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. Do dziś żelazne pozycje w repertuarze zespołu.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka, ona mu wierzy Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. "Popłyniemy białym latawcem" - on przyrzeka, ona mu wierzy.. Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce ktoś na alarm w chmurę uderzył.Przyniosła dwa gigantyczne przeboje.. d G Przyjechało ruchome kino, C E7 świat się kręci w szalonym tańcu..

C E7 Popłyniemy białym latawcem, a A On przyrzeka, Ona mu wierzy.

Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłysząTekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył ale nie minął Stoi w oknie stoi panienka.. Popłyniemy białym latawcem On przyrzeka ona mu uwierzy Będę twoim nadwornym krawcem Centymetrem miłość wymierzę.Adam Dennison - Biały latawiec - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce, Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. G a D Popłyniemy białym latawcem G H7 On przyrzeka ona mu wierzy e E Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce a D Ktoś na alarm w chmurę uderzył.. "Popłyniemy białym latawcem" - on przyrzeka, ona mu wierzy.. Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce ktoś na alarm w chmurę uderzył.że utwór "To nie grzech" powstał w ramach audycji Polskiego Radia zatytułowanej "Piosenki od ręki"?. G H7[Intro] Gadd9 Csus2 Gadd9 Csus2 [Verse] G B7 Białym latawcem dzień wypłynął, Em E Nad wzgórzami biała sukienka Am D Sen się skończył, ale nie minął G Am D Stoi w oknie, stoi panienka.. Utwór (ostatnia modyfikacja: 2017-03-30 13:03) .Fragment tekstu: BIAŁY LATAWIEC - (Wawele) dance version Białym latawcem dzień wypłynął, nad wzgórzami biała sukienka.. Sen się skończył, ale nie minął, stoi w oknie, stoi panienka.. G B7 Popłyniemy białym latawcem Em E On przyrzeka, ona mu wierzy Am D Wiatr na wzgórzach zbiera dmuchawce G B7 Ktoś na alarm w chmurę uderzył.May 4, 2022Fragment tekstu: BIAŁY LATAWIEC - Wawele Białym latawcem dzień wypłynął, nad wzgórzami biała sukienka..

Tekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął, Nad wzgórzami biała sukienka.

Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Jan Wojdak wraz z .C E7 Białym latawcem dzień wypłynął, a A białe wino, jeziora w szklance.. Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą.Białym latawcem dzień wypłynął G H7 Nad wzgórzami biała sukienka e E7 Sen się skończył ale nie minął a D Stoi w oknie stoi panienka.. G H7 Płyną, płyną, płyną nad ciszą a D Pewnie siebie już nie usłyszą G eTekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył ale nie minął Stoi w oknie stoi panienka.. Jak śmieje się Jan Wojdak, "wystarczy, że zaczynamy grać wstęp, a już niczym w karaoke publiczność śpiewa sama".. Płyną, płyną, płyną nad ciszą Pewnie siebie już nie usłyszą On ją woła, ona nie słyszyOn latawcem białym na niebie Ona płynie dokoła siebie Płoną chmury w pijanej bieli Rozpłynęli się, rozpłynęli się Białym latawcem dzień wypłynął Białe wino w jeziora szklance Przyjechało ruchome kino Świat się kręci w szalonym tańcu.. Sprawdź słowa piosenki Biały latawiec Adam Dennison, zobacz teledysk.Tekst piosenki: Białym latawcem dzień wypłynął, Nad wzgórzami biała sukienka Sen się skończył, ale nie minął Stoi w oknie, stoi panienka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt