Przeczytaj poniższe zdanie i napisz e-mail

Pobierz

c) Napisz trzy zdania pojedyncze z orzeczeniem czasownikowym.Question from @Zuzannabrzezinska1.. Practice Book - strona 109 Klasa 8 szkoły podstawowej Przedmiot Język angielski Wybierz książkę Steps plus VIII.. Napisz do niej e-mail w którym: -przedstawisz się -napiszesz czym się zajmujesz -wymienisz swoje główne zainteresowania -wyrazisz nadzieję że zostaniecie .Uważnie przeczytaj poniższe polecenia i napisz odpowiedzi.. Przeczytaj email potem Przeczytaj zdania w prawej kolumnie zakreśl błąd i napisz poprawne zdanie.. 2018-12-09 15:53:24; Przeczytaj poniższy tekst wykonaj polecenie 2010-09-02 15:46:43; Przeczytaj polecenie.. H.Przydatność 65% Zostawiłeś swój adres e-mail na jednej z witryn internetowych dla osób chcących nawiązać korespondencję z rówieśnikami z zagranicy.. W klubie sportowym poznałeś/-aś ciekawą osobę.. Daje naj, Zaginął Twój ukochany kot.. Odrabiamy.pl 11 maja 2018.. Każdy z narysowanych trójkątów jest równoramienny.. plis dużo punktów a) Napisz trzy zdanie złożone z orzeczeniem czasownikowym.. Sto dziesiątek Tysiąc setek Tysiąc tysięcy Milion setek .. Właśnie wróciłeś z zagranicy, gdzie pracowałeś w barze jako kelne.. Pamiętaj, że długość e-maila powinna wynosić od 50 do 100 słów.. 2016-03-09 18:27:19; Przeczytaj polecenie podane niżej.. Oddziel końcówki od tematu wypisz tematy dane i oboczności głosek Daje naj Plisss potrzebuje na jutro ..

Przeczytaj poniższe zdania.

Uzupełnij luki tak aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Question from @Kaibubiznes - Gimnazjum - Język angielski7.. Tim isn't .. to play basketball.Napisz e-mail, w którym: - opiszesz, co to za przedmiot; - podasz, od jak dawna go używasz i w jakim celu; - wyjaśnisz, dlaczego jest to twój ulubiony przedmiot.. Proszę o pomoc, jak najszybciej.. Poniżej narysowano sześć trójkątów równoramiennych, w tym .Feb 8, 2021Przeczytaj poniższe zdania z "Katechizm Kościoła Katolickiego" na temat wiary i stwórz mapę myśli do hasła wiara (sześć rzeczy związanych z wiarą).. Oct 10, 2021 Przeczytaj poniższe zadanie i napisz e-mail (.. )- Zadanie 4: Steps plus VIII.. Dostałeś odpowiedź od dziewczyny z Irlandii.. Napisz jak wyglądałeś kiedy byłeś mały w 5 zdaniach.. Practice Book - strona 11 Klasa 8 szkoły podstawowej Przedmiot Język angielski Wybierz książkę Steps plus VIII.. Napisz ogłoszenie w j. Angielskim w którym: napisz kiedy i w jakich .. Practice Book, Zeszyt ćwiczeń Strona 109 15 Indywidualne Zadanie indywidualne To zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.Przeczytaj polecenie i napisz wypracowanie.. Zastanów się jak można rozwinąć każdy punkt poniższego zdania.. Długość tekstu powinna wynosić od 50 do 100 słów..

Napisz do mniej e-mail.

2019-10-02 15:24:16Przeczytaj polecenie.. w e-mailu do kolegi/koleżanki z Anglii napisz: -jak się poznaliście, - jak on/ ona wygląda -jak zamierzasz spędzić z nim/nią najbliższy weekendPrzeczytaj zadanie egzaminacyjne i napisz swój e-mail.. Napisz odpowiedź na e-mail koleżanki w którym zapytała Cię o twoje ulubione danie.W e-mailu: *napisz,jakie jest Twoje ulubione danie, *podaj składniki i przepis, *zaproś koleżankę na wspólne gotowanie.. Odmien przez przypadki rzeczownik osobę.. e-mailu do kolegi lub koleżanki: -napisz, jakie są twoje wrażenia po pierwszym w twoim życiu doświadczeniu zawodowym, -napisz, czego się nauczyłeś,Gość 10 maja 2018. .. Z ciekłego azotu oleinowego w wyniku przyłączenia atomów wodoru można otrzymywać stały kwas stearynowy.Zapisz odpowiednie równanie reakcji oraz oblicz ile gramów wodoru .Wykonaj poniższe zadanie.Napisz e-mail w zeszycie.. b) Napisz trzy zdania pojedyncze z orzeczeniem imiennym.. POTRZEBUJĘ NA DZISIAJ, PLISS .. Utwórz słowa od tych podanych w nawiasach aby uzupełnić zdania.. DAJE NAJ NA DZIS (angielski .Jun 11, 2022 Aby je zobaczyć, należy wykupić konto premium tutaj: Link Pozdrawiam!Przeczytaj poniższe zdania i napisz je w logicznej kolejności..

Napisz e-mail w zeszycie.

Podpisz się jako XYZ .. Następnie napisz e-mail (50- 100 słów).. @Gość Cześć, komentujesz rozwiązanie do tego zadania, jest ono dostępne dla użytkowników premium.. Pamiętaj, aby rozwinąć każdy podpunkt i aby zmieścić się w limicie słów.. Question from @Mrnietoper2006 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Zapisz podane liczby cyframi .. Zastanów się jak można rozwinąć każdy punkt poniższego zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt