Napisz kilka zdań o swojej rodzinie

Pobierz

Mam prośbę, choć jest już tak późna godzina, może akurat ktoś miły mógłby mi przełumaczyć kilka prostych zdań na jęzNapisz coś o swojej rodzinie i o swoich tradycjach.. Question from @11misua22xd33 - Gimnazjum - Język angielskiNapisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku Daje oceny +0 pkt.. 2010-03-03 21:50:41 Muszę napisać kilka zdań .i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie .. 2011-11-18 20:02:20; Mam napisać 5 zdań o rodzinie po angielsku, ktoś pomoże?. nie wiem co bymmzrobil gdyby go zabraklo, kocham cala swoja rodzine.Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Pytanie zadał(a) nati6, 27 października 2009, 15:53. .. aby opowiedzieć mu swoje nowiny.. A napisz pare zdan po polsku to sprubuje po angielsku.. 2014-04-17 23:29:43Napisz 20 zdań o swojej rodzinie po niemiecku .. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. Jest jednak parę rzeczy, które są dowodem na to, że twój mężczyzna myśli o tobie naprawdę poważnie.. Przeprowadź prywatną analizę.. 2010-02-06 09:54:47Napisz 5 zdań o sobie i swojej rodzinie.. Z góry dzięki daje naj dodam tak ze mój tata to taksówkarz, mama nie pracuje, mam dwójkę rodzeństwa,jestem wysoką blondynką i mieszkam z mamą,tatą,bratem,siostrą,babcią i dziadkiem.. 2010-03-03 21:50:41 Muszę napisać kilka zdań .i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie ..

Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.

tworzy ją moja mama, tata i ja.. Język polski.Napisz kilka zdań o rodzinie po angielsku !. Filmy.. Odpowiedzi: 0 .. !Temat rodziny i krewnych jest zawsze na czasie, chociażby z powodu ich bliskości i tego, że w ich życiach zawsze coś się dzieje: ktoś bierze ślub, ktoś inny przeprowadza się do innego miasta, a jeszcze inny szuka nowej pracy.A może ktoś właśnie kupił nowy samochód lub urodziły mu się dzieci lub wnuki.. Odpowiedzi: 2 .. Question from @Kimkama - Szkoła podstawowa - PolskiPrzydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. zadanie dodane 4 października 2010 w Język angielski przez użytkownika ela84 (-680) [Szkoła średnia]Napisz w zeszycie kilka zdań o twojej rodzinie .uwzględnij imiona krewnych i nazwy miejscowości, w których oni mieszkają.. Jeśli usłyszałaś któreś z tych zdań, możesz poczuć się pewnie w swoim związku.Przeczytaj kilka razy dialog.. Moja rodzina jest niewielka.. 2011-09-25 16:12:37; niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. Odpowiedz.. A chciałabym mieć więcej rodzeństwa.. zadanie dodane 31 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika kolo1111 .. ROSYJSKI MAM TYLKO GODZINĘ NA TO!. Question from @Ciastko377 - Szkoła podstawowa - Język angielskiNapisz 6 zdań o swojej rodzinie w czasie present continuous..

Napisz własny dialog o swojej rodzinie.

Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Sposób sprawdzenia wykonania zadań przez nauczyciela: Przesłanie zdjęcia wykonanych zadań w module zadania domowe ( e-dziennik Librus) lub na maila klasowego.. Przeproś za długie milczenie, zrelacjonuj jedno .Zadanie: napisz 15 zdań o swojej miejscowości Rozwiązanie:moim rodzinnym miastem jest wrocław to tu spędziłem pierwsze lata swojego życia poznałem wielu przyjaciół z którymi w dalszym ciągu mam bardzo dobry kontakt latem wrocław odwiedza mnóstwo turystów chcących zobaczyc uroki tej wspaniałej miejscowości można zobaczyc tu między innymi archikatedrę św jana chrzciciela .Napisz w kilku zdaniach jak wyobrażasz sobie niezwykłą i zabawną lekcję w twojej szkole.. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku.. Treść.. Nie zawsze mężczyźni mówią wprost o tym, co czują.. 0. napisz gdzie mieszkacie, opisz wasze relacje.. Konsultacje dla uczniów Przez e-dziennik od poniedziałku do piatku w godzinach 9.00-12.00 Konsultacje dla .. Skorzystaj z podanego słownictwa mieszkać, urodzić się, pochodzić, pracować, uczyć sięodpiszcie szybko pls.. 2010-03-03 21:50:41; Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej .Zadanie: napisz 10 zdań na temat rodziny Rozwiązanie:moja rodzina składa się z 4 członków jest tam moja mama, moj tata, moj brat i ja moja mama pracuje jako fryzjerka, moj tata jest muzykiem moj brat chodzi do szkoly i ma 15 lat kazdy w mojej rodiznie ma obowiazki nie mam dziadkow, poniewaz zmarli kilka lat temu mamy tez psa o imieniu max mieszkamy w duzym domu w warszawie ja i mj brat .Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie..

Moja rodzina ma już kilka pokoleń .

A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata.. aby opowiedzieć mu swoje nowiny.. He likes cars and a computer games .napisz 7 zdań o sobie lub rodzinie ( z czasownikami być, mieć itp . ). ta praca jest z tematu czasownik to be itp :)) w języku angielskim Zgłoś nadużycie.. Proszę napisać jak najszybciej dam 6 !. 2010-02-06 09:54:47niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. Najnowsze pytania w kategorii Języki obce .. Hej , mam proźbę , potrzebuję , na jutro do szkoły kilka zdań po Angielsku o swojej rodzinie ,na dole podam przykład , jak mniej więcej maja wyglądać , będe bardzo wdzięczna ;) I daje naj ;) Przykład : I live with mum and dad , one sister , often visit grandparents.NAPISACI 4 ZDANIA O SWOJEJ RODZINIE WIEM RZE TO ŁATWE.. Przydatne rozwiązanie?. Question from @FrytkaHD - Szkoła podstawowa - PolskiForum Pomoc językowa - tłumaczenia - Cześć!. Po angielsku.. Na razie mam tyle : My family is strange.. Meine Oma hat 80 Jahre alt und sie .niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. mamy jednak wspanialego psa, ktorego traktujemy jak czlonka rodziny.. Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja.. 12:15 4:30 6:15 7:45 11:24 13:10 18:52 21:48 .Czasami mamy wątpliwości co do uczuć swojego partnera..

Jesli masz zwierzata to napisz cos o nich.

(kilka zdań )?. dziadka , ciocie i wujków.. (ja mam mame, tate, dziadka i babcie, bo cioci i wujka kuzynów itp nie, bo to ma być najbliższa).. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek.napisz 7 zdań w imieniu, napisz wypowiedź o tym co myśli o swojej rodzinie napisz 7 zdań w imieniu, napisz wypowiedź o tym co myśli o swojej rodzinieNapisz 5 zdań o rodzinie po angielsku.. Odpowiedz.. Lubi pracować i. poleca 83 %.. Jak nie styknie to napisz cos o dziadkach Odpowiedział(a): listless, 27 października 2009, 17:52.. Przeproś za długie milczenie, zrelacjonuj jedno zdarzenie z życia rodziny, jedno z życia towarzyskiego, poproś o odpowiedź.Napisz 10 zdań o swojej rodzinie.. no nie wiem to wszystko zależy od tego jak duzo .Kilka zdań o swojej rodzinie po Francusku 2011-02-28 20:02:17; Napisz po angielsku 15 zdań o swojej najlepszej wycieczce szkolnej?. I jeśli mogę prosić to, żeby po polsku też było napisane ;)Jak napisać 10 zdań o swojej rodzinie.. Zapisz podane godziny w formie oficjalnej i nieoficjalnej.. Moja rodzina mieszka tylko w tej miejscowości , tylko gdzieś w Wrocławiu mam dalszą rodzinę ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt