Test z niemieckiego z liczb do 100

Pobierz

1) + 47 .Liczby z j. niemieckiego Brak opisu testu Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Znając formę pisemną liczby, wiesz w jaki sposób te liczby wymawiać i jesteś w stanie je zrozumieć po niemiecku.Nauka z ProfiLingua?. Liczb od 0 do 12 trzeba nauczyć się na pamięć - tutaj wyjątkowo nie ma "systemu" :/ Język niemiecki.. Lady Gaga na zaprzysiężeniu Bidena jak Katniss Everdeen?. Znajomość liczb w języku niemieckim jest niezbędną podstawą zrozumienia kwantytatywnych określeń w języku niemi.Zwierzęta - język niemiecki - Język niemiecki - ćwiczenia z działu 13 - Perfekt czasowników słabych - Partizip II czasowników mocnych - Odmiana czasownikaLiczby w języku niemieckim czytane są: od początku do końca od końca do początku najpierw dziesiątki potem jedności: 9.. Opinie naszych użytkowników.. Specjalnie dobrany zestaw ćwiczeń pozwoli początkującym adeptom języka niemieckiego poznać zasady pisowni cyfr od 1 do 20 oraz podstawowe zasad .Test dla klasy 4-5.. Zapraszamy!. Dziesiątki 30, 40 … tworzymy przez dodanie końcówki zig.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wybierz zagadnienie i przetestuj się: Wskazówka Zaloguj się, aby zapisywać historię i wyniki Twojej nauki.W celu tworzenia większych liczb wystarczy znajomość poniższych zasad oraz cyfr od 1 do 9.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1..

Test z niemieckiego, poziom podstawowy quizy gazeta.pl.

Uczeń ćwiczy słownictwo poprzez łączenie liniami grafik z odpowiadającymi im nazwami oraz przez szukanie słówek w rozsypance literowej.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAngielskie liczenie do 100.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Niemiecki - Testy pisowni słówek.. 5 pytań Język niemiecki bartekorion2007.. Inne testy z kategorii.. Sprawdźmy, czy dasz radę nazwać te zwierzęta!. Jak się liczy po niemiecku?. Wyślij zgłoszenie .Plik test z niemieckiego z liczb do 100.pdf na koncie użytkownika sintya_dewi • Data dodania: 22 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Banalny test z języka niemieckiego!. Znasz język niemiecki?. Najwyższa jakość nauczania.. Sprawdź w ćwiczeniach swoją znajomość niemieckich liczebników.. Jest kara więzienia za pomoc w aborcji.. Kliknięcie nazwy wywołuje odtworzenie nagrania, więc uczeń utrwala również poprawną wymowę ćwiczonych słówek.Nauka języka niemieckiego dla początkujących.. Właśnie tak, jak pokazano w zestawie Jednak oprócz nauk pisania liczb do 20 po niemiecku istotne jest także poznanie wymowy tych liczebników..

Liczba neunundsiebzig to liczba: 97 79 9070: 10.

Łamigłówki dla dzieci; .. Test przepyta Cię z 12 słówek i na końcu pokaże Twój wynik.. że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 1) 64 + 23 .Liczby po niemiecku to bez wątpienia jedno z podstawowych zagadnień, które trzeba się opanować podczas nauki języka niemieckiego.. Uważaj na małe i duże litery, WPISUJ TAKŻE RODZAJNIKI.. Po pierwsze liczebnikom od 13 do 19, dodajemy końcówkę zehn.. W razie problemów, zapraszamy do naszego opisu liczebników w niemieckim.. test dodany 12 lat temu przez julka666.. Rozpocznij quiz .. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. killoria 2 lata temu.. Udostępnij.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraDodawanie i odejmowanie liczb do 100: Dodawanie i odejmowanie liczb do 1000: Dodawanie i odejmowanie liczb całkowitych: Dodawanie i odejmowanie wielu liczb: Mnożenie i dzielenie: Wszystkie rodzaje działań .. Test: Dodawanie i odejmowanie liczb do 100.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. SPORTY popularność: 443 dodał: reporterowiec: Angielski - Umiesz przetłumaczyć?. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Liczby 10-100, od dziesięciu do stu po angielsku Liczebniki porządkowe od pierwszego do trzydziestego pierwszego po angielsku z wymową Ile to kosztuje po angielsku, walutaJednak dzięki nauce z fiszkami, liczenie od 1 do 20 po niemiecku nie będzie stanowić już najmniejszego problemu..

Utrwalenie znajomości liczb 10-100 (co dziesięć).

Czy potrafisz nazwać zwierzęta po niemiecku?. Istnieją tutaj wyjątki - dreißig, siebzig… 40 - vierzig 50 - fünfzigWedług tego systemu stworzysz liczby od 1 do 1.000.000 - tabela z wszystkimi liczbami Liczby niemieckie do 12 z wymową.. popularność: 494 dodał: WrednyKociak .Widząc w statystykach, że często szukacie listy liczebników od 0 do 100 w języku niemieckim, postanowiłem taką listę przygotować, mimo że na blogu jest już wpis o liczebnikach.Tamto wytłumaczenie jest moim zdaniem jasno sformułowane, jednak dla pewności warto jest mieć nie tylko teoretyczne wytłumaczenie, ale także dokładną listę słów.Test z Niemieckiego.. Internauci zwracają uwagę .J.. niemiecki dla dzieci - Liczby do 100.. Liczby 1 - 100 po niemiecku.. Skomentuj.. Cyfry, liczby - a więc liczebniki to w porównaniu do poprzednich ćwiczeń sprawa dość prosta, ale i tu mogą pojawić się pewne niespodzianki i problemy.. Numery od 1 do 100 są podawane jako cyfry lub liczby i muszą być zapisywane słownie po niemiecku.. Dopasowujemy się do Twoich potrzeb.Cyfry w języku niemieckim.. Quiz w Poczekalni.. Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.Niemiecki - Gry i testy online.. Liczby - Zahlen - Test pisowni.. Czy dasz radę nazwać przybory szkolne?.

Liczba sto jeden w ...Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?

Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Niemieckie numery od 1 do 100.. Gypsy_Ginger • 3 lata temu • #niemiecki #test #zwierzeta .Dodawanie liczb do 100: Dodawanie liczb trzycyfrowych: Dodawanie liczb całkowitych: Uzupełnianie dodawania do 10: Uzupełnianie dodawania do 20: Uzupełnianie dodawania do 50: Uzupełnianie dodawania do 100: Uzupełnianie dodawania liczb trzycyfrowych: .. Test: Dodawanie liczb do 100.. Znajomość liczb w języku niemieckim jest niezbędną podstawą zrozumienia kwantytatywnych określeń w języku niemi.Nauka języka niemieckiego dla początkujących.. Dla przedszkolaka.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów tekstu .Liczebniki 3; Liczebniki 3, test z języka niemieckiego.. Twoja gwarancja profesjonalnej i skutecznej nauki języka obcego!. Rozpocznij testZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Znajomość liczb po niemiecku przydaje się na co dzień, np. przy podawaniu wieku, ceny, ułamków, procentów lub liczby sztuk.Liczebniki - ćwiczenia online z niemieckiego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt