Dopisz po trzy przymiotniki do podanych wyrazów

Pobierz

Dopisz do podanych przymiotników wyrazy bliskoznaczne z "nie" nudny film, stary człowiek, krótka reklama, zepsuty owoc, mały pies, - Odrabiamy.plOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 1-choinka-.. 2-kolęda-.. 3-prezent-.. 4-stroik-.. Pomoże ktoś ?. Jeśli tak, to powiedz dlaczego .. po 3 określenia.. Zadanie jest zamknięte.. ZAWODY .Do podanych rzeczowników dopisz po 2 określające je przymiotniki o przeciwstawnym znaczeniu.. smutna-piękny-straszne-radosne- Zgłoś nadużycie.. 2011-10-25 20:33:08; Dopisz po jednym wyrazie bliskoznacznym i przeciwstawnym do podanych przymiotników.. - rozwiń; Bella on Wypracowanie lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" prosze daje naj pierwszej osobie ktora odpowieDopisujemy przymiotniki określające podane rzeczowniki: milczenie - długie, ciche, krótkie, potrzebne.. Zapisz przymiotniki pochodne, które utworzysz od podanych wyrazów:a) sypaćb) nudnyc) zielonyd) garb3.. Question from @Ziuut - Gimnazjum - PolskiDopisz przymiotniki?. Strona 103 (podręcznik, dialog) Cw.8 str.49 ot lista zawodow uprawianych przez rodzicow pewnej klasy pierwszej .dopisz nazwe meska lub zenska do wymienionych zwodow jezeli ktorejs z nich nie ma w slowniku wstaw kreske .. Do podanych przymiotników dopisz po dwa wyrazy pokrewne: a) złoty b) żółty.Podręcznik " Po polsku " kl.1 gim..

herbatka -.Dopisz po 3 przymiotniki do podanego rzeczownika.

będzie n.a.j !. 2010-01-09 17:33:39; Dopisz po jednym wyrazie bliskoznacznym i przciwstawnym do podanych przymiotników: trudny , ciepły , zły piękny !. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.Natalia on napisz opowiadanie z następujących wyrazów arbuz papuga meduza struś góry kogut klucz piuropuz ; Katherine on Rozwiń podane zdania zgodnie ze wskazówkami.. W przypadku wyrazów bliskoznacznych sytuacja jest odwrotna.Na podstawie tresci utworu zapisz pytania, które można by zadać rozmówcy.. SYNONIMY W przypadku wyrazów wieloznacznych mówimy i jednym wyrazie i wielu jego znaczeniach.. Question from @Bananaminionki - Szkoła podstawowa - PolskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Do podanych przymiotników dopisz wyrazy o znaczeniu przeciwnym zawierające ó lub u.wesoły -południowy - cienki - odważny -mały - dolny - łatwy - wczesny - 2.Przeczytaj wiersz Marcina Brykczyńskiego, podkreśl wyrazy z ó i rz, których pisownię potrafisz uzasadnić.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. prosze.. : Małgorzata Musierowicz " Dziecko piątku.Zadanie 3 Strona 217Czy któraś z postaci wzbudziła Twoją szczególną sympatię ?. przy .Dopisz wyrazy będące synonimami podanych przymiotników: 2013-03-11 12:47:38; Dopisz przymiotniki o przeciwstawnym znaczeniu ..

Dopisz po trzy wyrazy pokrewne do podanych:a) końb) dzieńc) nauczyć2.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Zapisz je z przeczeniem ,,nie" w stopniu równym, wyższym i najwyższym.. Jak przedstawił go Artur ?Proszę o pomoc :)z góry dzięki :D AnswerSposoby jak każdy z nas może przyczynić się do ochrony ziemi i jej zasobów (10 sposobów) plssss pomocy :( kris6944 October 2020 | 0 Replies Dlaczego warto przeczytać książkę skrzynia władcy Piorunów Podaj 3 przykładyDopisz po dwa przymiotniki nazywające cechy podanych rzeczowników.. Podkreśl go.a) grubob) najgrubszyc) grubyd) grubszy NAJ .. dobry, zły, ładny.. - rozwiń tylko grupę podmiotu Lwica odpoczywa.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Od podanych wyrażeń przyimkowych utwórz pochodne przymiotniki: pod ziemią - …………………………………………………………….. książka- chłopiec- kwiat- pies-1.. postawa-.. Do podanych przymiotników dopisz po dwa wyrazy pokrewne: a) złoty b) żółty.Do podanych przymiotników dopisz wyrazy o przeciwnym znaczeniu.. Wyrazy z ramki:łagodny,naganna,negatywny,wielkoduszne,stronniczy,gwałtowny,pozytywny,sprawiedliwy,wzorowa,szlachetny.małostkowe,ohydny.. kłótnia - głośna, przeciągająca się, zbędna, żarliwa4.. 0.Do podanych przymiotników dopisz po dwa synonimy będące imiesłowami.. po trzy przypiotniki.. zależy mi..

Następnie dopisz jego odpowiedzi.

ziemniak (jaki?). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Ułóż zdania z trzema wybranymi.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Do podanych rzeczowników dopisz po 2 określające je przymiotniki o przeciwstawnym znaczeniu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt