Jakie przedmioty lubisz po niemiecku

Pobierz

coś jak Szeptem, Przedmiot: Ciekawostki / Po szkole: 4 odpowiedzi: autor: basia13 27.2.2011 (18:10) 1.jak poruszamy się po drodze 2.jakie są rodzaje świateł 3.co mozemy Przedmiot: Ciekawostki / Po szkole: 2 odpowiedzi: autor: lauraanna2 8.3.2011 (15:23)Przydatność 50% Jakie przedmioty lubię i co o nich myślę.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. jĘzyka francuskiegoNapisz 5 zdań po niemiecku o wakacjach 2016-10-03 17:44:43 napisz min.10 zdań w języku angielskim na temat co lubisz robić na komputerze?. gimnastyka - das Turnen.. Polish Lampy pomocnicze oświetlające przedmiot mogą często znacznie poprawić jakość obrazu.Lista - przedmioty Mam nadzieję, że kraje po niemiecku, czyli inaczej państwa po niemiecku opanowałeś równie dobrze jak języki.nach- po (dotyczy czasu, np. po tygodniu), do.. Religia - LubięPrzykłady użycia - "przedmiot" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. A jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?. Na początku przygody z językiem niemieckim zwykle poznajemy proste słownictwo ze świata, który nas otacza.jakiś - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Polish Maria z Hiszpanii lubi spędzać dużo czasu na czatach internetowych z przyjaciółmi.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego..

po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Na pewno zauważycie, że wszystkie te przedmioty są bardzo skomplikowane.Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36; Czy ktoś pomoże z Batchimem?. 2010-09-20 19:09:01 Napisz po niemiecku 8 zdań na temat na temat hobby i zinteresowań proszę 2009-11-08 17:13:209. chemia - die Chemie.. 2021-01-20 11:26:25 A mail z ferii!Napisz po niemiecku, jaki jest twój ulubiony przedmiot i dlaczego?. 2011-01-08 17:10:29 Jakich przedmiotów nie lubicie najbardziej , chodzi oczywiście o przedmioty szkolne ?. WOS - Lubię* 10.. • Kolejną rzeczą jaką możesz zrobić to przygotowanie zestawu informacji i krótkich wypowiedzi na swój temat na .PRZYIMKI Z DATIVEM aus (z, ze środka) außer (oprócz) bei (u, przy koło) dank (dzięki) gegenüber (naprzeciwko) mit (z) (też informacja o narzędziu, środku itp.)Języki po niemiecku, a przynajmniej większość kończy się na -sch jest to charakterystyczna cecha dla języka niemieckiego.. nie lubiĘ matematyki i chemii 3 jakich dodatkowych jĘzykÓw siĘ uczysz?. Wszyscy ubieramy się odrobinę inaczej.jakie po niemiecku .. gegenüber- naprzeciwko, względem [stoi po rzeczowniku, do którego się odnosi] z.B.. informatyka - die Informatik.Przykłady użycia - "lubić" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

Co znaczy i jak powiedzieć "jakiś" po niemiecku?

zu- do (odnosi się do osób) z.B.. zaimek gramatyka .E-mail po niemiecku W e-mailu do koleżanki z Niemiec napisz: - do jakiej szkoły uczęszczasz i co o niej sądzisz - jacy są twoi nauczyciele i koledzy-jaki jest twój ulubiony przedmiot ,a jakiego nie lubisz-z czego jesteś dobra ,a nauka jakich przedmiotów sprawia ci przyjemność Proszę o ładny e-mail (około 10 zadań lub więcej )Jakie polecilibyście mi książki ?. określnik gramatyka .. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Plastyka - Kocham 13.. Tak to już jest, że szkoła potrafi zniechęcić do wielu przedmiotów.Ubrania po niemiecku to kolejna z podstawowych grup słownictwa, której znajomość jest obowiązkowa dla zaczynających naukę niemieckiego.. Ma to byc krótki list na pół strony, nie więcej.Przedmioty szkolne po niemiecku są jedną z pierwszych grup słówek, których uczą się dzieci.. Historia - Lubię 14.. Moim ulubionym przedmiotem był zawsze język…angielski.. Tłumaczenia w słowniku polsko - niemiecki.. Wybrałam Francuski, Historię, Plastykę i Technikę) 12. fizyka - die Physik.. Muzyka - Nie mam (Chciałam mieć, ale pozwolili mi wybrać tylko 1 język, geografię albo historię i dwa przedmioty do wyboru.. nie lubiĘ fizyki 5 a jakich jĘzykÓw obcych chciaŁabyŚ sie uczyĆ?.

jakie.

lubiĘ jĘzyk niemiecki 2 jakich przedmiotÓ nie lubisz?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Przedmioty szkolne po niemiecku - przykładowy plan lekcji.. Przykłady użycia - "przedmioty" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Po prostu gadaj sam do siebie po niemiecku w myślach, formułuj proste zdania.. 2011-02-02 20:01:08 Napisz swój ulubiony przedmiot .. 2013-02-27 15:15:12 Załóż nowy klubprzetŁumacz dialog na jĘzyk niemiecki 1 jakie przedmioty lubisz?. Dla porównania w j. angielskim mamy końcówkę sh bez c.. Musi byc w nim napisane imię, nazwisko, wiek, szkoła, czy mam rodzeństwo, gdzie mieszkam, jakie mam zwierzę, jakie hobby, czym sie interesuję i jakie przedmioty szkolne lubię i nie lubię.. WDŻ - Lubię* 15.. Czy zdajesz sobie sprawę, w jakim niebezpieczeństwie jesteś?. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: Jak jest po niemiecku przyroda (jako przedmiot)jakie przedmioty szkolne najbardziej lubisz?. 2021-01-21 08:04:17 Zadanie angielski, pomożesz?. po niemiecku.. W-F - Lubię 11.. Raczej typ fantazy.. Aby lepiej je sobie utrwalić możecie pójść do kuchni i spróbować nazwać jak najwięcej rodzajów jedzenia po niemiecku.Zadanie: jakie są przedmioty, które stanowią ważną część religii prawosławnej, islamu,judaizmu, katolicyzmu oraz buddyzmu bardzo proszę o pomoc Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Na początku dużo nie wymyślisz, ale ten moment, kiedy zaczynasz się zastanawiać "jak to powiedzieć po niemiecku" jest bardzo ważny..

Każdy z nas nosi na co dzień jakieś ubrania.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt