Pogodzić się z czymś synonim

Pobierz

(Pogódź się z faktem, iż ona ciebie nie kocha.). Synonimy.. pogodzić (też: łączyć, gromadzić, godzić, połączyć, zbliżyć, zgromadzić, pogodzić, zbliżać) volume_up.. połączyć, zbliżyć rzeczy przeciwne Synonimy pojednać · uzgodnić · dopasować Antonimy skłócić Przykłady OdmieniajSynonimy do wyrażenia "zgodzić się" Niżej znajduje się pełny wykaz wszystkich synonimów do wyrażenia zgodzić się: autoryzować, dać komuś wolną rękę, dać na coś placet, dopuścić, opowiedzieć się za czymś, pobłogosławić, pochwalić, podpisać się obiema rękami pod czymś, potwierdzić, pozwolić, przychylić się, przyklasnąć, przypieczętować, przystać,pogodzić 1. more_vert Chciałbym tutaj podziękować prezydencji francuskiej, która zdołała pogodzić w tej sprawie wszystkie trzy instytucje.Tłumaczenie hasła "pogodzić pracę" na angielski.. Słowo accept oznacza: zaakceptować, przyjąć, uznać, pogodzić się z czymś.. ; Polityka prywatności3.. Gry pomagają dzieciom pogodzić się z okrutnymi prawami rzeczywistości.pogodzić {czasownik dokonany} volume_up general "z czymś" 1. general pogodzić (też: pogodzić, łączyć, gromadzić, godzić, połączyć, zbliżyć, zgromadzić, zbliżać) volume_up bring together {czas.}. (Pogodziliśmy się z naszym losem.). poddawać się (czemuś), pogodzić się (z czymś) [przechodni] We were reconciled to our fate.. Coraz trudniej pogodzić pracę z rodziną, ponieważ jedna i druga sfera nakłada liczne obowiązki..

Musi pogodzić się z utratą Brody'ego.

«biernie poddać się czemuś, przyjąć coś z rezygnacją»Hasło do krzyżówki "pogodzić" w leksykonie szaradzisty.. Poniżej znaj­duje się li­sta wszys­tkich zna­lezio­nych sy­noni­mów dla szu­ka­nego przez Cie­bie słowa: DOPASOWAĆ.. more_vert Należy pogodzić się z pewnymi faktami.Accept.. Czasowniki złożone (phrasal verbs) poddawać się czemuś (np. pragnieniu) She gave in to her feelings.pogodzić się z czymś, .. (Wszystko co mogę zrobić, to pogodzić się z nową sytuacją.). Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa pogodzić to: zespolić, zbliżyć, spoufalić, pojednać, zjednać, przyzwyczaić kogoś do myśli o czymś, połączyć, dostosować, oswoić kogoś z czymś, zaadaptować, skonsolidować, dopasować, podporządkować, zintegrować, złączyć, pojednywać, zgodzić, przystosować, pobratać, zjednoczyć, zbratać, uzgodnić, .. .Synonimy do słowa pogodzić się 1. dojść do porozumienia ugodzić się, uładzić się, pojednać się, pobratać się, zbliżyć się, połączyć się, zjednoczyć się, zintegrować się, zawrzeć zgodę, podać sobie ręce, zakopać topór wojennySłownik synonimów do wyrażenia oswoić się z czymś.. W czasach Present Simple oraz Future Simple używamy podstawowej formy czasownika, czyli accept pamiętając o tym, aby w czasie Present Simple w trzeciej osobie .Uzgadniać Synonim - Słownik Synonimów Uzgadniać Synonim Uzgadniać es una palabra de 9 letras (U Z G A D N I A Ć) y tiene 10 sinónimos Przykład: uzgadniać i często też ujednolicać współpracę przy wykonaniu czegoś Zwroty z uzgadniać Uzgadniać Uzgadniać I Często Też Ujednolicać Współpracę Przy Wykonaniu Czegoś Uzgadniać Różne DziałaniaTłumaczenie hasła "pogodzić się" na angielski..

"z czymś".

W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla wyrażenia oswoić się z czymś znajduje się łącznie 40 synonimów.. (Pogodziłem się z faktem, że już nie jesteśmy razem.). Synonimy do wyrażenia "pogodzić się z czymś" Niżej znajduje się zbiorczy wykaz wszystkich wyrazów bliskoznacznych do wyrażenia pogodzić się z czymś: odcierpieć, oswoić się z czymś, poddać się, podporządkować się, połknąć, przeboleć, przecierpieć, przełknąć, ścierpieć, zaakceptować, zdzierżyć, znieść,Synonimy słowa "pogodzić" z podziałem na grupy znaczeniowe Najważniejsze grupy znaczeniowe: » pogodzić - w odniesieniu do zliżenia międzyludzkiego » pogodzić - odnośnie podporządkowania się lub czegoś pogodzić » w odniesieniu do zliżenia międzyludzkiego pobratać, pojednać, połączyć, skonsolidować, spoufalić, zbliżyć, zbratać, zespolić, zintegrować,Synonimy do wyrażenia "pogodzić się" Niżej znajduje się całkowity spis wszystkich synonimów do wyrażenia pogodzić się: adaptować się, aklimatyzować się, dać czemuś posłuch, dopasować się, dostosować się, dostroić się, nagiąć się, oswoić się, podporządkować się, popłynąć z falą, popłynąć z prądem, pójść na ustępstwa, przychylić się,Inaczej pogodzić się z czymś Najpopularniejsze wyrazy bliskoznaczne wyrażenia pogodzić się z czymś to: odcierpieć, oswoić się z czymś, połknąć, zaakceptować, podporządkować się, zdzierżyć, ścierpieć, przeboleć, przecierpieć, znieść, przełknąć, poddać się, ..

pogodzić (też: godzić) volume_up.

Wszelkie prawa zastrzeżone.. Aby wy­szu­kać no­we wy­ra­zy bli­sko­zna­czne użyj wy­szu­ki­war­ki "SZU­KAJ NO­WYCH SY­NO­NI­MÓW" po­ni­żej tej listy.reconcile *.. oswoić kogoś z czymś, przyzwyczaić kogoś do myśli o czymś.. przystosować coś do czegoś przen.. Przykłady użycia .. Musimy się pogodzić z faktem, że istnieją różnice pomiędzy nami jako jednostkami, .. not have a bar of something Australian English potocznie.Synonimy do słowa DOPASOWAĆ.. «doprowadzić do zgody, porozumienia» 2.. Statystyki oglądalności strony; Tekst udostępniany na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa, na tych samych warunkach, z możliwością obowiązywania dodatkowych ograniczeń.Zobacz szczegółowe informacje o warunkach korzystania.. - (DE) Jak zwykle trudno jest uwzględnić i pogodzić wzajemnie sprzeczne interesy i stanowiska.. (Musisz poddać się ich planowi.). Więcej.. Nie znam żadnego sposobu, by pogodzić się ze sobą.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła "pogodzić" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby definicje były krótkie i trafne.pogodzić się z {czasownik zwrotny dokonany} volume_up 1.. (Ugiąłem się pod jej argumentami.). «zawrzeć zgodę, dojść do porozumienia w jakiejś sprawie» 2. uginać się przed czymś, poddawać się czemuś (np. argumentom) I gave in to her arguments..

"czymś" pogodzić się z. volume_up.

Czasowniki złożone (phrasal verbs) dawać sobie z czymś spokój, odpuszczać coś sobie, kończyć z czymśNajczęściej używane synonimy do wyrażenia PÓJŚĆ W ZAPOMNIENIE to: przebrzmieć, przycichnąć, uciszyć się, uspokoić.Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 12:06, 2 sie 2019.. W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "pogodzić" znajduje się 36 definicji do krzyżówki.. przyzwyczaić się do myśli o czymś, oswoić z czymś Dopasować Pojednać doprowadzić do zgody, do porozumienia przen.. ↓ (zobacz wszystkie synonimy do wyrażenia pogodzić się z czymś) ↓Synonimy do słowa pogodzić 1. pojednać, zjednać, pobratać, zbliżyć, połączyć, zjednoczyć, zintegrować 2. przen.. "czymś" pogodzić się z (też: uznać, potwierdzić, przyjąć do wiadomości, przyznawać się, skwitować, wyznawać, kwitować, wyrazić podziękowanie, uznawać, przyjąć) volume_up acknowledge {czas.}. warning Prośba o sprawdzenie.. odpuszczać, poddawać się.Postarajmy się zatem w jakiś sposób pogodzić obie zasady..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt