Przemówienie kandydata na przewodniczącego klasy

Pobierz

Strasznie Mi na tym zależy .. Mam dobre stopnie .. Pomagałabym / pomagałbym w nauce gorszym kolegom.. Jeśli mnie wybierzecie, będę słuchał Waszych obaw i ciężko dla Was pracował.. Drodzy koledzy i drogie koleżanki!. Kandydaci mogą prowadzić kampanię wyborczą tylko na terenie szkoły i tylko podczas przerw.. Jako przewodnicząca będę starać się nie tylko stawiać cele ale przede wszystkim do nich dążyć.W zakończeniu należy krótko podsumować przemowę, podziękować za wysłuchanie.. 7.Proszę głosujcie na mnie.. Z tej okazji przygotowałam to wystąpienie, by zgłosić swoja kandydaturę i powiedzieć parę słów na temat mojej osoby.. Zanim zaczniesz pisać, zastanów się, do kogo skierowana będzie twoja wypowiedź i z jakiego powodu.. Twoja klasa będzie patrzeć na ciebie jako na .Z pewnością słyszeliście o wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.. Ja nazywam się Kinga Glogaza i przekonam Was, iż warto oddać na mnie swój głos.. Kandydaci na przewodniczących SU muszą przedstawić opiekunowi SU do 24 września każdego roku szkolnego: a) Kartę zgłoszenia kandydatury na przewodniczącego SU zawierającą: imię i nazwisko, klasę, program wyborczy w formie przemówienia (które wygłosi dzień przed wyborami przez szkolny radiowęzeł lub przed każdą klasą)Prezydent jest uczniem o cechach przywódczych, które będą współpracować z personelem pedagogicznym na rzecz procesu edukacyjnego..

Przykłady przemówień na przewodniczącego klasy lub szkoły.

Jako przewodnicząca starałabym się jak najlepiej reprezentować Naszą szkołę także poza jej murami.Przemówienie do uczniów/kolegów w sprawie wyboru na przewodniczącego szkoły.. Jestem osobą przede wszystkim odpowiedzialną i obiecuję, że będę się starał wcielić w życie wszystkie zmiany, które zaplanowałem.. poleca 84 %.. Spodziewaj się, że wygłosisz przemówienie przewodniczącego klasy kilka razy podczas swojej kadencji.. Bardzo bym chciała wygrac lub nawet.. Zacznę od tego, że nasza szkoła jest bardzo popularna.Przemówienie na zakończenie nauki w gimnazjum do swoich kolegów i koleżanek.. Ta pozycja wymaga, abyś mówił do całej klasy o specjalnych działaniach, celach, a nawet problemach, które muszą być rozwiązane.. Napisz na nim: "A jak ty wyobrażasz sobie doskonałą szkołę?".. Nie boję się wyrazic własnego zdania i tego co czuję lub myślę .. Od tego będzie zależała forma przemówienia.. Mam nadzieję, że obdarzycie mnie zaufaniem.Bardzo bym chciała wygrac lub nawet dostac się do samorządu .. Reprezentuję szkołę w różnych olimpiadach , konkursach i zawodach między szkolnych a także poza szkołą .Ta krótka przemo pokaże moją wizję klasy, klasy bez podziałów i przymusów..

Jak wiecie już jutro wybieramy szefa naszej klasy.

Jeśli ubiegasz się o najwyższe stanowisko w klasie lub szkole, Twoje przemówienie musi się wyróżniać.Wydrukuj i rozdawaj karteczki z różnymi pytaniami o ważne aspekty życia w szkole, na drugiej stronie umieść swoje nazwisko i hasło wyborcze.. Jestem koleżeńska i bardzo lubię pomagac innym .. Wybór przewodniczącego szkoły będzie interesujący, jeśli podejmiesz prawidłową kwestię organizacji.. Uczniowie wybierali też opiekuna spośród nauczycieli, który będzie wspomagał samorząd.5.. Myślę, że uda mi się Was przekonać, abyście na mnie zagłosowali.. Posłowie.. Zapraszam do czytania.. Oczywiście, przemówienie prezydenta w wyborachjest najbardziej uroczystym momentem.. Dziękuję.. Przykładowo: ''Myślę, że jestem odpowiednią kandydatką na stanowisko przewodniczącej Samorządu uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012.Razem jesteśmy stanie zdziałać wiele.. Język polski.Chcę zostać przewodniczącym naszej wspaniałej klasy , ponieważ chcę , aby była dobrze zorganizowana.. Nastąpił dzień, w którym zgromadziliśmy się tutaj, w tej klasie, ostatni raz, a ja dostąpiłam zaszczytu wygłoszenia tego pożegnalnego przemówienia.Sep 1, 2020ŻELAZNE ZASADY.. Specjalność technika ekonomisty wybrałam wspólnie z moją mamą.. Urząd ten sprawowałam dwukrotnie, poza tym kilka razy wybrana zostałam na zastępce przewodniczącego, dzięki czemu wiele się nauczyłam..

Zacznij przemówienie od zwrotu do adresata.

Z kolei kandydatka klasy 2 "b" Sonia Śleziak bardzo wyraźnie pokazała, że zupełnie jej nie .W jej szkole odbyły się wczoraj wybory na przewodniczącego samorządu uczniowskiego.. Ilustracja o ludzie, osoba, wybory - 198340128Z dużą uwagą i zainteresowaniem zostało wysłuchane przemówienie kandydata klasy 2 "a", Krzysztofa Kurpierza, który bardzo poważnie podszedł do wyborów i wydawał się być godnym kandydatem na stanowisko przewodniczącego szkoły.. Chcesz zostać przewodniczącym SU.. Nazywam się Beata Ryczkowska i mam 16 lat.. Drodzy koledzy i koleżanki , Szanowni nauczyciele Startuję w wyborach do samorządu uczniowskiego w naszej szkole .. pilnowałabym porządku w klasie oraz zachęcała do różnych prac społecznych.Później napisz, że chcesz kandydować w danym roku na przewodniczącego SU, podaj swoje imię, nazwisko oraz klasę, do której chodzisz.. Ciekawi mnie ten profil i zajęcia z nim związane.W sprawowaniu roli przewodniczącego szkoły mam już doświadczenie.. Z poważaniem: Sitros - Twój kandydat Potem wypada coś powiedzieć o swoich planach na nadchodzący.Mam na imię .. i jestem kandydatką na przewodniczącą Naszej szkoły.. Startujesz w wyborach do Rady Samorządu Uczniowskiego w nowej szkole.. Myślę, że jestem dobrym kandydatem na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego w tym roku szkolnym..

Zwracaj się bezpośrednio do adresata.Jestem ......... z klasy ....

Gdybyście wybrali mnie , byłoby więcej dyskotek , wycieczek klasowych, pracy w terenie.. Stanowi on rozpoczęcie tekstu, a czasami pozwala też zidentyfikować adresata.. Jestem uczennicą klasy .. Na codzień interesuję się muzyką, fotografią, językami obcymi i grą na instrumentach muzycznych.. Postaram się o to, by w piątki nie było nakazu noszenia mundurków w naszej szkole.zbiórka pieniędzy na szafki, aby każdy miał swoją niedaleko wejścia do szkoły( u nas jest to utrapieniem, bo szafki są na pierwszym piętrze i trzeba się przebierać w przedsionku gdzie jest przeciag, a potem wszystko wnosić na górę i mósimy nosić ze sobą buty mimo iż są 3 szafki na klasę) ciekawe konkursy sportowe, plastyczne, pięknego czytania: dla każdego coś dobrego automat w szkole oprócz sklepika: aby można było coś kupić gdy sklepik jest zamnknięty lub jest .a) Kartę zgłoszenia kandydatury na przewodniczącego SU zawierającą: imię i nazwisko, klasę, program wyborczy w formie przemówienia (które wygłosi dzień przed wyborami przez szkolny radiowęzeł lub przed każdą klasą) 6.. Wytnij z tektury postać ucznia (najlepiej z profilu z widocznym kształtem plecaka).. Przykładowo: '' Witam serdecznie wszystkich zgromadzonych, szanowne grono pedagogiczne oraz Was, drogie koleżanki, drodzy koledzy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt