Obowiązki sprzedawcy w sklepie budowlanym

Pobierz

+ 0 km + 5 km + 10 km + 15 km + 20 km + 25 km + 35 km + 50 km Szukaj Czy chcesz otrzymywać podobne oferty pracy - "Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie", w miejscowości "Gorzów Wielkopolski, Polska" na email?Zakres obowiązków: Sprzedaż w sklepie budowlanym.. Czynniki fizyczne: upadek na tym samym poziomie, uderzenie przez spadający przedmiot,Nie, ustawa o sprzedaży konsumenckiej nakłada taki obowiązek w szczególnych przypadkach - sprzedaży na raty, na zamówienie bądź przy sprzedaży powyżej 2 tys. zł.. W czasie wykonywania obowiązków pracownik obsługuje kasę fiskalną.. Odnotowanie ewentualnych niezgodności na dokumentach wewnętrznych.. 2, jeżeli są one oznakowane znakiem budowlanym i towarzyszą im dokumenty, informacje i instrukcje, w tym informację: Dwie ostatnie cyfry roku, w którym znak budowlany został po raz pierwszy umieszczony na wyrobie budowlanym,Aby zostać sprzedawcą, nie zawsze trzeba posiadać wykształcenie kierunkowe.. Wówczas sprzedawca ma obowiązek na piśmie potwierdzić warunki sprzedaży (całkowitą cenę towaru, rodzaj i ilość).Nie jest to jednak jedyny obowiązek, jaki może spoczywać na barkach sprzedawcy.. Opis oferty: praca stała Zmianowość: jedna zmiana Data rozpoczęcia pracy: 01.01.2021 Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Zawód: sprzedawca w branży przemysłowej Praca tymczasowa: NIE Wymiar etatu: 1.0 Liczba godzin w tygodniu: 40.0 Liczba godzin w miesiącu: 160.0 .SPRZEDAWCA W DZIALE BUDOWLANYM Lokalizacja: ..

Oferujemy:Praca: Sprzedawca w sklepie budowlanym w Podkarpackim.

Nazwa stanowiska: SPRZEDAWCA W SKLEPIE BUDOWLANYMFirma handlowa poszukuje pracownika na stanowisko sprzedawcy w sklepie narzędziowo - budowlanym w Kutnie.nbsp;Obowiązki:- fachowa obsługa klientów, sprzedaż towarów,- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,- prowadzenie bieżącej dokumentacji handlowej,- pomoc podczas przyjęcia towaru.nbsp;Oferujemy:- stałe stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),- praca od poniedziałku do .Niezależnie od tego, czy będziesz pracować jako sprzedawca w sklepie, czy w sprzedaży telefonicznej, jest kilka podstawowych predyspozycji, które powinieneś posiadać do pracy w sprzedaży.. Obsługa komputera i kasy fiskalnej.. 151.000+ aktualnych ofert pracy.. Pełny etat, jedna zmiana w godz. 7-15.. Wymagania:Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe;Zakres obowiązków: Przyjęcie i wydanie towaru, obsługa klientów, kontrahentów, wpisywanie i wystawianie faktur.. - Zajmuje się dokumentami gwarancyjnymi.. Data publikacji: 2021-06-01.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Obowiązki: obsługa klienta i doradztwo, obsługa wózka widłowego; Miejsce wykonywania pracy: Sklep Bricomarche.. Do obowiązków pracownika będzie należało m.in.: • Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi klienta • Przygotowywanie towaru i działu do sprzedaży • Rozładunek dostaw towaru • Dbanie o ekspozycję towaru..

Zacznij nową karierę już teraz!Praca: Sprzedawca w sklepie budowlanym w Włocławku.

Warto także mieć świadomość, że wielu umiejętności nabędziesz już w trakcie swojej kariery.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. Mile widziane będzie jednak ukończenie technikum handlowego oraz zdobycie doświadczenia w kontaktach z klientami.. Szybko & bezpłatnie.. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Wadowicka 2 34-122 Wieprz lub telefoniczny 501 012 815.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. "POL-MAR" Marek Niedźwiedzki .. Opis oferty: praca w wolne dni Zmianowość: jedna zmiana Data .2 days agoPraca kasjer - sprzedawca w sklepie budowlanym - w serwisie Pracuj.pl↑ Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Twoim mieście↑ Nie wahaj się i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę↑ .. Twój zakres obowiązków, Firma Mag-Group Sp.. - Nadzoruje zamówienia towaru.. Przyjmowanie dostaw towarów.. 196.000+ aktualnych ofert pracy.. Towar na zamówienieZakres obowiązków: Sprzedaż materiałów budowlano - instalacyjnych.. Możliwa praca w sobotę (co 3 sobota - 6h).. Zacznij nową karierę już teraz!Zawsze możesz zmienić wyrażone uprawnienia w ustawieniach przeglądarki.. Szybko & bezpłatnie.. - Dba o ład i porządek w miejscu pracy.. Informacja o pracodawcach.. Weryfikacja dostawy towarów pod względem ilościowym i jakościowym przyjmowanego towaru z dokumentem dostawy.. Główne obowiązki: współpraca z innymi członkami zespołu sporządzanie regularnych raportów prezentowanie produktów osobom zainteresowanymSprzedawca jest obowiązany wydać kupującemu wraz z towarem konsumpcyjnym wszystkie elementy jego wyposażenia oraz instrukcje obsługi, konserwacji i inne dokumenty wymagane przez odrębne przepisy.Niezależnie od jej rodzaju będą to zawsze: nazwa towaru, jego cena oraz dane sprzedawcy..

Oto podstawowy zakres obowiązków sprzedawcy: - Sprzedawca obsługuje kasę fiskalną.

Główne obowiązki: wykładanie towaru na półki pilnowanie porządku na terenie sklepu kompleksowa obsługa klientów dbanie o odpowiednią atmosferę panującą w sklepie obsługiwanie kasy fiskalnej pomoc klientom w wyborze konkretnych produktówPraca kasjer - sprzedawca w sklepie budowlanym, Polska - w serwisie Pracuj.pl↑ Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Twoim mieście↑ Nie wahaj się i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę↑ .. Twój zakres obowiązków, Aktywne pozyskiwanie klientów z branży wykończeniowej oraz budowlanej,, Nawiązywanie długofalowych .May 11, 2022Zakres obowiązków: Sprzedaż w sklepie budowlanym.. Pracownik ma kontakt z klientami oraz z przedmiotami stanowiącymi wyposażenie sklepu.. W wypadku sprzedaży na próbę dojdzie jeszcze ustalony ze sprzedawcą czas, w ciągu którego konsument może się zastanowić, czy odebraną już ze sklepu rzecz ostatecznie zatrzymać, czy zwrócić, doprowadzając do rozwiązania umowy.Praca sprzedawcy zazwyczaj wykonywana jest w pomieszczeniu.. Kontakt z pracodawcą osobisty ul. Wadowicka 2 34-122 Wieprz lub telefoniczny 501 012 815.. Pełny etat, jedna zmiana w godz. 7-15.. Dbanie o wystrój sklepu i wystawy sklepowej.. Utrzymanie czystości na stanowisku odbywania stażu.. - Zajmuje się reklamacjami oraz zwrotami.Obowiązki sprzedawcy Sprzedawca może udostępnić na rynku krajowym wyroby budowlane, o których mowa w art. 5 ust..

Opis oferty: praca w wolne dni Zmianowość: jedna zmiana Data ...Praca: Sprzedawca w sklepie budowlanym w Lubuskim.

Sprzedawca - identyfikacja zagrożeń.. - Obsługuje klientów.. 179.000+ aktualnych ofert pracy.. - Wydaje paragony oraz faktury.. Informacja o pracodawcach.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Inżynier budowy - branża budowlana Twój zakres obowiązków czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy, .. 3.Zadania zależą od charakteru sklepu i sprzedawanych w nim produktów.. Opis stanowiska podany przez pracodawcę: Numer oferty: StPr/22/1168.. z o.o., , Poszukujemy pracownika na stanowisko - Sprzedawca w markecie budowlanym, Mile .- sprzedawcy, - producenta lub jego przedstawiciela, - osoby, która wprowadza towar do obrotu, - osoby, która podaje się za producenta.. Możliwa praca w sobotę (co 3 sobota - 6h).. Nie można również zapomnieć o wykładaniu towarów na półkach czy w magazynie.Praca sprzedawca w sklepie budowlanym - w serwisie Pracuj.pl↑ Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Twoim mieście↑ Nie wahaj się i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę↑ .. Twój zakres obowiązków, rozwój sprzedaży na podległym terenie (woj. lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie), pozyskiwanie Nowych .1.. W szczególności dotyczy to zapewnień dotyczących właściwości towaru (w tym także terminu, w jakim towar ma je zachować) wyrażonych w: - oznakowaniu towaru lub - reklamie.. Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia.. Obsługa komputera i kasy fiskalnej.. Trzeba do tego jeszcze doliczyć przyjmowanie reklamacji, zwrotów, skarg klientów, a także zajmowanie się zamianami towarów, jeżeli jest taka możliwość.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt