Napisz opowiadanie o przygodzie ktora przezyles podczas wakacji

Pobierz

Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Napisz opowiadanie o najbardziej niebezpiecznej przygodzie, jaką przeżyłeś/łaś.. Temat 2.. Pewnego dnia w frie zimowe , Ank, Wiki, Jola, Maciek i Piotrek chcieli zrobić wyścigi w zjeżdzaniu na sankach.Po godzinie 12 spotkli sie Jako pierwszy zjechał Maciek a Jola mierzyła mu czas.Napisz opowiadanie o swojej pracy sezonowej którą wykonywałaś podczas wakacji +1 głos.. 2011-12-21 16:04:25 Napisz opowiadanie o przygodzie , która miała miejsce podczas ferii zimowych.. Miał ogromny dom, świetny do zabawy w chowanego.. Z całą pewnością była to jedna z najpiękniejszych przygód w moim życiu.Napisz opowiadanie o najbardziej niebezpiecznej przygodzie, jaką przeżyłeś/łaś.. zakończenie rozprawki 2021-11-04 15:33:48Opowiadanie z wakacji.. Szybko zapięłam mojemu psu obrożę na szyi, wzięłam smycz i wraz z psem wylecieliśmy z domu jak najszybciej.Znam ten las bardzo dobrze, więc postanowiłam iść trochę dalej niż zwykle, tym bardziej, że miałam dużo czasu.Napisz opowiadanie o przygodzie, którą przeżył ktoś, kto przeniósł się do świata przedstawionego jednej z lektur obowiązkowych.. Napisz rozprawkę na temat zalet i wad posiadania licznego rodzeństwa.. Razem z moim bratem prawie cały ten czas spędziliśmy w morzu i .Tegoroczne wakacje będą dla mnie niezapomniane.. 3.Napisz opowiadanie, w którym będziesz uczestniczył w jakiejś przygodzie harcerzy..

!Napisz opowiadanie o przygodzie, ktora wydarzyła sie w szkole.

Mam nadzieję, że kiedyś ujrzę je nie tylko na fotografii.. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą gminę.Moja wakacyjna przygoda.. Szybko przypadliśmy sobie do gustu.. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.. obowiązkowej.. Opowiedz o emocjach, które towarzyszyły ci podczas czytania .Napisz opowiadanie na temat dowolnej przygody która przezyles podczas wakacji plisss pomozcie !'.. Nie może być to historia, która została opisana w lekturze.. 9,577 wizyt.. Okazał się być świetnym przyjacielem.To było w te wakacje.W domu było bardzo duszno, a ja chciałam się przewietrzyć, Niedaleko mojego domu jest piękny zielony las.. Trafiłam do pokoju, w którym stała wielka szafa.Przydatność 85% Wakacyjna miłość nie zawsze jest tylko wakacyjna - opowiadanie.. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz wybrany utwór.. Napisz opowiadanie o .Przez kolejne dni umiałem mówić tylko o nurkowaniu.. Ona z miasta a on ze wsi.. Aż pewnego cieplego jeszcze wieczoru przy kolacji odstała sms.. Poproś bliską ci osobę dorosłą o przepis na świąteczny przysmak.. To znaczy, że powinien mieć wstęp, rozwinięcie i zakończenie..

o przygodzie, którą przeżyłeś podczas wakacji.

Question from @Nataszajachimowicz - Gimnazjum - PolskiNapisz opowiadanie o dowolnej przygodzie z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' zadanie dodane 5 grudnia 2010 w Język polski przez użytkownika blendi2710 ( 270 ) [Szkoła podstawowa] w-pustyni-i-w-puszczyWymysl opowiadanie o przygodzie podczas ferii Podobne tematy.. Historia może być prawdziwa lub zmyślona.. Napisz recenzję sztuki teatralnej, która rozbawiła cię do łez.. Poznali sie latem .. Przez kilka pierwszych dni przesiadywała w pracy od rana od wieczora.. To podczas nich miałem okazję przeżyć naprawdę ciekawą przygodę.. zadanie dodane 4 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika Anusia111 (20) .Opowiadanie z wakacji.. Napisz rozprawkę, w której przedstawisz argumenty za i przeciw zamykaniu centrów handlowych w niedziele i inne dni świąteczne.. Byłoby dobrze, żeby opowiadanie miało chwytliwy tytuł.. Pamiętaj, że obóz miał miejsce w lipcu, w Górach Świętokrzyskich na zboczu Diabelskiego Kamienia - nad rzeką Lubrzanką.3.. Lista lektur obowiązkowych znajduje się na stronie 3 tego arkusza .Zadanie: napisz krótkie opowiadanie o swojej przygodzie wakacyjnej Rozwiązanie:moja przygoda wakacyjna tegoroczne wakacje spędzałam w kilku miejscach byłam nad morzem, na wsi i w beskidach przygoda, o której chcę napisać wydarzyła się na wsi razem z moimi przyjaciółmi chętnie odpoczywałam nad rzeką, jeździłam na rowerowe wycieczki, chodziłam do lasu oraz paliłam ogniska .Napisz opowiadanie o przygodzie, która miała miejsce podczas ferii zimowych..

Napisz opowiadanie o swojej pracy sezonowej którą wykonywałaś podczas wakacji.

Pisz zgodnie z planem: • we wstępie przedstaw bohatera wybranej przez Ciebie lektury obowiązkowej,Opowiadanie o przygodzie, która przydażyłą mi się odczas zawodów sportowych lub podczas lekcji wf cherryblossom Pewnego czerwcowego dnia na lekcji w-f nauczyciel stwierdził, ze nie powinniśmy siedzieć na sali.Napisz w trzech zdaniach, w jaki sposób narrator i Andzia spędzają wolny czas.. 7 p.Przygoda, która przydarzyła się mi w ferie.. Pamiętaj o wstępie, rozwinięciu i zakończeniu.. Question from @123sara - Szkoła podstawowa - Polski• w zakończeniu napisz wniosek, jaki wynika z całej Twojej wypowiedzi.. poleca82% .. Moje wakacje.. Przeczytaj wiersz "Wyciągnięta ręka" Juliana Kornhausera.. udział wziął .. Napisz co trzeba było zrobić, wady i zalety tej pracy oraz jaka jest idealna praca sezonowa.Co najmniej jedna strona A5 .. Otóż, jak corocznie w miejscowości w której spędzałem wakacje, odbywał się konkurs ,,Złotego poroża,, organizowany przez tutejszą.Napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie pt "A fortune mistake" 0 głosów.. Zapisz w zeszycie potrzebne składniki oraz sposób wykonania, zgodnie ze wzorem w podręczniku.. 2012-02-06 10:39:08 Ułóż i napisz krótkie opowiadanie o przygodzie , która zmieniła..

Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza.

- "hej" `hmm.`-pomyślała.Jak napisać opowiadanie, czyli opowiadanie i jego rodzaje.. Rodzice śmiali się ze mnie, ale jako pamiątkę z wakacji kupili mi wspaniały album, o miejscach Chorwacji, w których warto nurkować.. 2010-12-19 14:52:03Napisz opowiadanie na temat ,,Gdy Nemeczek wrócił z bitw.,, 2021-11-06 19:08:05; Czy zgadzasz się z książki ,, kamienie na szaniec,, jest o ludziach którzy umieją pięknie żyć i pięknie umierać podaj 3 argumenty z czego jeden poparty przykładem z książki.. Przydarzyła mi się pewna przygoda.. Napisz opowiadanie .. Bez względu na to, jaki rodzaj opowiadania chcesz napisać, musisz pamiętać o tym, aby tekst był trójdzielny.. ROK 2007 GRUDZIEŃ 1. spędzałem przy komputerze.. W przygodzie tej .. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.. ROK 2008 .Podczas wojny wysłano mnie wraz z moim rodzeństwem na wieś, abyśmy byli bezpieczni w okresie bombardowania.. ROK 2008 MARZEC 1.. 2012-02-06 10:39:08 Napisz opowiadanie o najciekawszej przygodzie p.Fogga.Pomocyy 2011-12-08 18:10:33 Załóż nowy klubPrzeczytaj rozdział "Jak napisać przepis?".. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzyletnią siostrą Jagodą.. Zanim przystąpisz do redagowania opowiadania, ułoóż w punktach jego plan.. Opisz osobę, której wygląd i zachowanie zmieniło się na skutek osiągnięcia sukcesu.. Pracowałaś podczas wakacji zbierając owoce lub też pracując w restauracji jako kelnerka.. Przyjechała pracować u wujka.. Napisz opowiadanie odtwórcze o przygodzie, którą Andzia i jej przyjaciel przeżyli podczas wyprawy w poszukiwaniu kryjówki jeża.. bohater wybranej lektury .. Oczywiście często się zdarza, że tytuł .plis proszę o zrobienie mi tego tylko nie z neta!. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. Tam spędzaliśmy całe dnie na plaży, na której po kilku dniach spotkałem Maćka.. Ponieważ pogoda nie dopisywała, zaczęliśmy się bawić.. Wybrałem się razem z rodzicami nad morze.. Napisz recenzję poleconej Ci przez kogoś wystawy, która Cię rozczarowała.. Pamiętaj o zatytułowaniu swojego utworu.. Pomagałem także rodzicom, a szczególnie tacie w .Wymyśl i napisz opowiadanie o przygodzie, która mogła Cię spotkać podczas wakacji.. Zamieszkałam w domu starego Profesora.. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt