Nie wyrzucać śmieci po angielsku

Pobierz

wyrzucić (ciskać): wyrzucać to throw wyrzucać to fling fale wyrzuciły to na brzeg"wyrzucać śmieci" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "wyrzucać śmieci" po polsku .. (Nie można zwolnić kogoś z powodu orientacji.). Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa wyrzucać do śmieci i dodaj je do swoich fiszek.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Tłumaczenie w kontekście "wyrzucać sobie" po angielsku: Nie wyrzuca się albumu!. dump .Tłumaczenia w kontekście hasła "wyrzucać śmieci" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Jeśli byłabyś moja, nie musiałabyś do kosza.. DIFFERENT_LANGUAGES .Musisz przetłumaczyć "NIGDY NIE WYRZUCAĆ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Pytania .. Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "wyrzucić do śmieci" w angielsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Rozumiem!. wyrzucanie odpadów wyrzucanie śmieci w niedozwolonych miejscach .. jakby Kongres nie mógł przestać wyrzucać pieniędzy w błoto".Musisz przetłumaczyć "WYRZUCAĆ WIĘCEJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.. wyrzucać śmieci.. (Mój brat przypadkowo wyrzucił do śmieci mój długopis.). (Ta koszula jest taka stara, powinieneś ją wyrzucić.). OpenSubtitles2018.v3.Tłumaczenia w kontekście hasła "wyrzucać śmieci" z polskiego na angielski od Reverso Context: Jego ojciec kazał mu wyrzucać śmieci..

wyrzucać śmieci.

)Najlepsza odpowiedź emma96 odpowiedział (a) 26.04.2009 o 13:10: Throw out garbage ;]Tłumaczenie słowa 'wyrzucać do śmieci' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. )wyrzucić, wyrzucać coś do śmieci British English potocznie We binned the leftover food.. (Czy moglibyście wynieść śmieci, proszę?). 2009-04-26 13:09:06; Załóż nowy klubJak jest wyrzucać do śmieci po angielsku?. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. wyrzucać śmieci.. (Wyniesienie śmieci nie zajmuje nawet dziesięciu minut.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. (Wyrzuciliśmy resztki jedzenia.). wyrzucać śmieci wyrzucać w błoto wyrzucać w górę wyrzucać z siebie wyrzucanie .. Nigdy nie przestała wyrzucać sobie tego, że była taka naiwna, taka głupia.wyrzucać śmieci wyrzucać w błoto wyrzucać w górę wyrzucać z siebie wyrzucanie wyrzucanie elementów bezużytecznych wyrzucać kogoś po angielsku słownik polsko - angielski.. (Ta koszula jest taka stara, powinieneś ją wyrzucić.. (Mój brat przypadkowo wyrzucił do śmieci mój długopis.).

kosz na śmieci noun.

Sprzedawca znalazł ją jakąś godzinę temu, jak po zamknięciu sklepu wyrzucał śmieci .. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WYRZUCAĆ JEDZENIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.4 days agoSprawdź tłumaczenia słowa "kosz na śmieci" w słowniku polsko - angielski Glosbe: garbage can, bin, skip.. wyrzucać kogoś tłumaczenia wyrzucać kogo .. (Wyniesienie śmieci nie zajmuje nawet dziesięciu minut.). zbierać śmieci z podłogi den Fußboden säubern kosz na śmieci Abfalleimer r.m. pojemnik na śmieci Müllcontainer r.m. szufla do śmieci Kehrichtschaufel r.ż.. (Wyrzuciliśmy resztki jedzenia.). Szkoła - zapytaj eksperta (1558) .. bark **wyrzucić do śmieci (też: wyrzucać do śmieci) volume_up bin {czas.}. Moge to wyrzucić do kosza, Nicki.. (Wyniesienie śmieci nie zajmuje nawet dziesięciu minut.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "NIGDY NIE WYRZUCAĆ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.wyrzucić.. Pozostałe tłumaczenia.. wynieść śmieci, wynosić śmieci, wyrzucać śmieci.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. more_vertTłumaczenie w kontekście "wyrzucać pieniądze w błoto" po angielsku: Przede wszystkim nauczyła nas, w jaki sposób wyrzucać pieniądze w błoto..

pojemnik na śmieci Mülltonne r.ż.

"kosz na śmieci" po angielsku słownik polsko-angielski.. take out the .. (Mój mąż nie chce wynosić śmieci.). Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt