Przeczytaj na glos podany tekst i powiedz

Pobierz

Była na wycieczce w Krakowie, zwiedziła Smocza Jamę.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Głównym zadaniem starożytnego mitu była próba wyjaśnienia rozma- itych zjawisk niezrozumiałych dla ówczesnego człowieka.. Odpowiedz na pytania.. Aby usłyszeć omówienie kilku elementów, przeciągnij palcem po ekranie.Przeczytaj na głos poniższy tekst, a następnie objaśnij, jaką funkcję może pełnić głoska w wyrazie.. Odpowiedz analizując podany tekst i odwołując się do swojej wiedzy na temat historii zapożyczeń .. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.. Jednak już na początku drogiej klasy przeprowadziłem się na stację, ponieważ chciałem zostać prymasem.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Czytaj na .Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania poniżej.. Przywiozła kubeczek dla Oskara, a dla mamy chustkę.. W opowieściach z życia bogów i bohaterów ludzie szukali odpowiedzi na pytania dotyczące powstania świata, praw .Przeczytaj podany tekst,a następnie odpowiedz na zamieszczone pod nim pytania,używając zdań złożonych z podrzędnym orzecznikowym.Pamiętaj o przecinkach.. Aby zatrzymać czytanie tekstu na głos przez funkcję Przeczytaj na głos, naciśnij Ctrl lub klawisz .Aby uruchomić funkcję Przeczytaj na głos, użyj skrótu Przeczytaj na głos: przesuń 2 palcami w górę (lub 3, jeśli włączona jest funkcja TalkBack) albo kliknij przycisk ułatwień dostępu ..

Przeczytaj podany fragment...

Potem kliknij wiersz tekstu lub przeciągnij palcem po obszarze na ekranie.. W czasie wakacji Pola była u babci w górach.. Wybierz pięć z nich i określ ich przypadek, liczbę oraz rodzaj.. .Na ekranie dotykowym: w prawym dolnym rogu, obok godziny, kliknij Przeczytaj na głos .. W opowie- ściach z życia bogów i bohaterów ludzie szukali odpowiedzi na pytania dotyczące powstania świata, praw .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: A) Przeczytaj na głos poniższą wypowiedź na kilka sposobów, tak by za każdym razem wyrazić inne uczucia.5.Przeczytaj podany tekst, a następnie odpowiedz na umieszczone pod nim pytania, używając zdań złożonych.. Jakie twe miano?. Przeczytaj podany tekst i powiedz - Zadanie 1: Nowe Słowa na start!. (wg książki J. Bladowskiej) Test.Prosze o pomoc :( Przeczytaj podany tekst, a następnie odpowiedz na umieszczone pod nim pytania, używając zdań złożonych.Nazwij zdania,których użyłeś.Głównym zadaniem starożytnego mitu była próba wyjaśnienia rozma-itych zjawisk niezrozumiałych dla ówczesnego człowieka.. "Te chipsy mają kosmiczny smak" - powtarzają nastolatki, wzorując swój ję-zyk na sformułowaniach spotykanych w rozmaitych reklamach.London - praca z tekstem.. Zapisz wniosek.. 8Przeczytaj podany tekst, a następnie odpowiedz na umieszczone pod nim pytania, używając zdań złożonych.Nazwij zdania,których użyłeś..

Przeczytaj tekst i zapamietaj go uważnie.

Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Proszę o rozwiazanie tego testu :) 2.. Adam Mickiewicz, Dziady, cz. IV (fragmenty) KSIĄDZ Skąd przychodzisz tak nierano?. Przeczytaj pięć fragmentów tekstu i odpowiedz na pytania.. Przeczytaj podany tekst i powiedz Przeczytaj podany tekst.. Zdaje się, że cię kiedyś widziałem w tej stronie.. wg Stokrotka666.. a) ,,Specjalna komisja złożona z 10 mężów podjęła się w 451r.. (wg książki J. Bladowskiej) - Test.. Przeczytaj trzy różne wersje Przeczytaj uważnie .PRZECZYTAJ UWAŻNIE TEKST I ODPOWIEDZ NA PYTANIA Latem 1997 roku 28- letni Karol M., mąż Grażyny M. i ojciec 5-letniego Adama poznał Kazimierza W.. (tym tekstem jest "Probierczyk.Nasza relaksacja")….Byly juz raz na moim blogu, ale wpis ulegl zniszczeniu.. Metoda 2: przesuń dwoma palcami w dół od góry ekranu w dół.. W październiku 1997 roku Karol.Osadź.. Dowiedz sie wiecej o celu ich uzywania i mozliwosci zmiany ustawien Cookies w przegladarce.Teksty po niemiecku.Przeczytaj uważnie poniższe teksty i odpowiedz na znajdujące się pod nimi pytania.. Narrator to program do odczytywania zawartości ekranu, który głośno .Przeczytaj podany dialog.. Mama zbierała wrzosy.. Czy zapożyczenia są zagrożeniem dla polszczyzny?. Głównym zadaniem starożytnego mitu była próba wyjaśnienia rozmaitych zjawisk niezrozumiałych dla ówczesnego człowieka..

Przeczytaj tekst.

a) Przeczytałeś?Narratora można uruchomić na różne sposoby.. wg Autyzmsorw.. Następnie podkreśl w nim przymiotniki.. Tata i Damian szukali grzybów.. 3/84 - uzupełnij luki słowami z tekstu.. dzięki!. Kliknij element na ekranie, np. tekst lub obraz.. Zwróć uwagę na formę rzeczownika określanego przez dany przymiotnik.. 1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. Pielęgnowała róże w ogródku i obserwowała, jak dojrzewa zboże.. Oto cztery metody preferowane przez wiele osób: Obejrzyj film wideo dotyczący słuchania tekstu czytanego na głos przez Narratora.. 5 punktow Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Pojawią się wtedy elementy sterujące, aby zatrzymać, przewinąć do przodu lub ponownie uruchomić odczyt i zmienić prędkość.. Temat: Powtórzenie wiadomości z rozdziału 6.1 Test nr 1 kl. 3.. Uważnie przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. W opowie-ściach z życia bogów i bohaterów ludzie szukali odpowiedzi na pytaniadotyczące powstania .Przeczytaj głośno podany tekst, a następnie wypisz z niego wyrazy, w których nie akcentujemy drugiej sylaby od końca, Podkreśl w nich sylabę akcentowaną.. Gdyby postawić proste i nieco naiwne pytanie, dlaczego właśnie do tego utworu - powtórzmy: programowego - Mickiewicz wprowadził bohaterkę o zachwianej równowadze umysłu, odpowiedź pozornie mogłaby być nieskomplikowana.Liczba wyników dla zapytania 'przeczytaj i odpowiedz na pytania': 10000+..

Przeczytaj tekst Life in Britain.

Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .kwietnia.Klasa 5 A K l a s a .. 2.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytanie, ktore osoby dostaja kieszonkowe regularnie.. Chodziła z przewodnikiem po górskich szlakach.. Przeczytaj poniższe zdania, Przeczytaj poniższy fragment Przeczytaj przemówienie nauczyciela Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.. Zastap zwiazki wyrazowe wyrazeniami przyimkowymi.przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania (s.52-53), nastepnie wykonaj cwiczenia ze strony 62-63.Born in 1964.. Chromebook przeczyta na głos tę sekcję (każde słowo będzie wyróżnione).. W pierwszym roku mojej nauki w liceum mieszkałem w internecie.. London na stronie 84 i wykonaj ćw.1 i 3/84.. Oglądali piękne, kolorowe liście.. Każde pytanie dotyczy tylko jednego fragmentu.Podany niżej tekst wygłoś na różne sposoby: a) mów błagalnym tonem, b) szeptaj konspiracyjnie, c) mów ironicznie, pogardliwie w stosunku do adresata, d) mów kokieteryjnie, uwodzicielsko, e) mów zdyszanym półgłosem.. Tekst musi być bezwzględnie mówiony, a nie czytany.Na podstawie tekstu odpowiedz na pytanie:"Uorganizowane szaleństwo" Przeczytaj tekst Aliny Kowalczykowej i wykonaj polecenia.. Kiedy się tobie przypatruję z bliska.. Przeczytaj tekst.. Wykrzyknik w tekście nagłaśnia zdanie pytające czy coś w tym stylu .. Przeczytaj tekst.. Zapisz zdania w zeszycie.. p. n. e. spisania spraw, które uzupełnione w następnym roku, opublikowano na odlanych z brązu tablicach i wystawiono na forum.. Przeczytaj podany.. 1 Zobacz odpowiedź HelpnijPls HelpnijPls Jest jeden wykrzyknik ale ok xD.. Tego samego lata Karol M. kilkakrotnie odwiedził siedzibę sekty.. Kiedy zaliczyliśmy klasówki z historii, matematyki, fizyki i botaniki, nareszcie mogliśmy odetchnąć z ulgą.Czytaj tekst na pełnym ekranie.. (Aby wyświetlić podpisy w języku, naciśnij lub kliknij przycisk podpisy kodowane).. 1/84 - połącz nazwy miejsc w Londynie w właściwymi obrazkami (a-c) Ćw.. 8 - strona 79 a) Tekst został napisany w stylu Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!. Metoda 1: Poproś Siri o przeczytanie całego tekstu na ekranie, na przykład powiedz Czytaj ekran.. Oto ten tekst: 24 kwietnia 2004 roku świat dowiedział się,że piętnastoletni chłopiec z Gdańska,Jaś Mela,wraz z polskim polarnikiem Markiem Kamińskim dotarł na Biegun Północny.Jaś jest najmłodszym na świecie zdobywcą .Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. Odpowiedz na pytania.. - przywódcę sekty religijnej, z siedzibą w O. Nazwij zdania, które zastosowałeś.. Przeczytaj na głos podany tekst i powiedz, jaką funkcję pełnią w nim wykrzykniki.. Kto jesteś?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt