Mało znane cytaty o smutku

Pobierz

~ Antoni Słonimski: 03.02.2008 | : .Kategorie: cytaty o sobie; cytaty o cierpieniu, smutku.. Nieprawda.. Pozostawiają tych, którzy ich trzymali, krwawiących i wpatrujących się w popękane obrazy samych siebie.. "Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, żeby być silniejszym niż warunki czasu i życia.".. Oboje będziemy szczęśliwi.". Czesław Miłosz.Cytaty z piosenek bardzo często wyrażają to, co w danym czasie czujemy i myślimy.. Oddaję ci serce, oddaję ci ciało.. Jeśli zwątpisz choć jeden raz… Jeśli zwątpisz choć raz,To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę.. Wprost przeciwnie, na początku jest całkowita akceptacja.Dzielcie się nimi ze swoimi najbliższymi.. Jeśli ją złamiemy, świat się skończy.". (George Riechmann) Jest droga, która prowadzi od oczu do serca, bez przechodzenia przez intelekt .Poniżej lista 7 ciekawych, smutnych cytatów o życiu, miłości, przyjaźni, które mogą stać się punktem wyjścia do interesujących rozmyślań "Jedną z najsmutniejszych rzeczy w życiu jest dotrzeć do jego kresu, obejrzeć się z żalem za siebie i stwierdzić, że mogłeś być kimś lepszym, dokonać więcej i mieć więcej" Robin SharmaPrzyjaźń, mnożąc radości i dzieląc smutki, zwiększa nasze szczęście i zmniejsza cierpienie.. "Muzyka dla mnie to powietrze, którym oddycham, to krew, która biegnie przez moje żyły, która trzyma mnie przy życiu..

"Cytaty o smutku.

Szukaj.. Cytaty smutek Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz nauczyć się cierpieć.. - Jonathan Safran Foer "Gdy nikogo do siebie nie dopuszczasz, nie ma szans, byś został skrzywdzony.. "May 20, 2022Cytaty, sentencje i aforyzmy o oczach.. Spędziłem życie patrząc ludziom w oczy, jest to jedyne miejsce na ciele, w którym być może wciąż istnieje dusza.. Cytaty o smutku Wiesz… gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca…"Podaję ci rękę, ty mówisz że mało.. "Rób, co możesz, w miejscu, jakim jesteś i z tym, co masz.".. "Żaden wiatr nie jest pomyślny temu, kto nie wie, do którego portu płynie.".. "Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.". Cytaty o .. Cyceron *** Czym sen dla ciała, tym przyjaźń dla ducha.. Śpiewaj mimo wszystko.. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności.. "Cytaty o smutnej miłości Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Tak bardzo boję się stracić coś, co kocham, że nie chcę kochać niczego.". Jeśli nigdy nikogo nie darzysz miłością, nikt nie umrze, zabierając ze sobą ułamek twego serca.. TolkienZawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy..

Subskrybuj Cytaty o smutku Szukaj cytatu.

Kiedy o życiu ja mam mało do powiedzenia.. - przysłowie duńskie.Valérie Tasso Cytat 24 lutego 2010 roku, godz. 11:44 2,8°C Nie pamiętam nic tak gorzkiego, co dałoby się porównać z tym, że zakochałam się w człowieku, który nigdy mnie nie kochał.. CyceronJeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź.. Robin Sharma Każdy człowiek umiera, nie każdy naprawdę żyje.. Mogą też być wysyłane lub przekazywane innym osobom, aby odnieść się do konkretnych wydarzeń.. Jesteśmy pewni, że któryś z nich będzie odpowiedni.. Podaję ci usta, ty prosisz o więcej.. Smutne cytaty o śmierci Jedną z najsmutniejszych rzeczy w życiu jest dotrzeć do jego kresu, obejrzeć się z żalem za siebie i stwierdzić, że mogłeś być kimś lepszym, dokonać więcej i mieć więcej.. William Wallace Nie powiem: nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe.. Joseph Addison *** Prawdziwa przyjaźń to doskonała harmonia tego, co ludzkie z tym, co boskie.. Czesław Miłosz.. - Machiavelli.Z niektórymi cytatami możemy się zgadzać i z nimi utożsamiać.. - Miguel De Cervantes Czasami nie będzie piosenki w twoim sercu.. - Juliusz III "Świat jest zły i jeszcze mu się to ułatwia.". Maanam "To tylko tango" "Kochaj mnie mimo wszystko.. - Emory Austin Nie ma półśpiewania pod prysznicem, jesteś albo gwiazdą rocka, albo divą operową..

Znasz cytaty z kategorii: O humorze?

Cytaty motywacja [0] Cytaty o Bogu [1] Cytaty o byciu sobą [0] Cytaty o córce [0] Cytaty o czasie [0] Cytaty o depresji [0] Cytaty o dzieciach [0] Cytaty o jedzeniu [0] Cytaty o kobietach [0] Cytaty o kłamstwie [0]Cytaty: O humorze.. Jajka i przysięgi można łatwo złamać.. Jeśli czegoś nie można poprawić, lepiej to przecierpieć" -Seneka Młodszy "W cierpieniu jest tysiąckrotnie więcej doświadczenia niż w przyjemności" -Bertrand RussellSmutne cytaty Przygotowałam dla Was duża kolekcję smutnych cytatów Cytaty o smutku Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Człowiek wchodzi w głąb siebie samego, zwraca się ku sobie, sobą się staje w bólu" -Miguel de Unamuno "Człowiek miewa w życiu takie chwile, że lubi otaczać się przedmiotami, które przypominają smutek" -Bolesław PrusCytaty smutne Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Człowiek bardzo się uskarża przy każdym bólu, a tak rzadko się cieszy, gdy go nie czuje" -Georg Christoph Lichtenberg "Wszystko, co ludzkość dotychczas uczyniła i wymyśliła, wzięło się z dążenia człowieka do zaspokojenia swych najgłębszych potrzeb i uśmierzenia bólu" -Albert EinsteinApr 23, 2021Najfajniejsze znane cytaty Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem.".

Jeśli szukasz cytatów o smutku, mamy dla Ciebie kilka z nich.

Harlan Coben, Tylko jedno spojrzenie Fazy żalu: podobno pierwszą jest niedowierzanie.. Z jednej strony mamy mnóstwo cytatów z piosenek, które są wręcz kultowe i znane chyba każdemu, z drugiej .Jun 5, 2021 Złamane ślubowania są jak rozbite lustra.. Obietnice i ciasto należy złamać.. Ty czekasz i mówisz, to mało, to mało.". Następna strona « 1 2 3 » Smutek, żal, złość, rozpacz, łzy.Najbardziej znane cytaty o śpiewie Kto śpiewa, odstrasza swoje bolączki.. - Franz Kafka "Tradycja służy zachowaniu porządku świata.. Odświeża siły.. Możesz dodać je do naszego serwisu - Cytaty24.com .. » O smutku » O starości » O sukcesie » O sumieniu » O szczęściu » O sztuce i literaturze » O śmiechu .. Brak poczucia humoru nie zawsze jest dowodem powagi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt