Technologia gastronomiczna jaja sprawdzian

Pobierz

Przed nami kolejny dział "napoje zimne i gorące.. Test z technologii gastronomicznej (ciasta, zupy, sosy) poleca 84 % .. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. B - jaja utrwalone lub II klasy.. Następnie rozwiąż zadania znajdujące się na końcu.. C - jaja niesortowane dla przemysłu.. Pytania sprawdzające 15 4.1.3.. Zapoznaj się z treścią nauczania w pliku.. Poniżej zamieszczam test.. Przedstawiony na rysunku nóż służy do krojenia D) serów kwasowych ( ) 2.. Odpowiedzi przyślij w ciągu trzech dni pocztą mailową na adres: Wszelkie zapytania również wysyłaj na ten adres.TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA Z TOWAROZNAWSTWEM Klasy 1TŻ1, 1TŻ2.. Ćwiczenia - sporz ądzanie prostych potraw z wykorzystaniem mi ęsa.. Sprawdzian jaja.. Niektóre gatunki opiekuj ą si ę potomstwem, mog ą wtedy składa ć mniej jaj.. TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA (2) .. WYMAGANIA OGÓLNE Uczeń otrzymuje oceny za: prace klasowe (testy, sprawdziany opisowe, itp.), kartkówki, odpowiedzi ustne, prace domowe, aktywność: udział w olimpiadach, referaty, przygotowanie gazetki ściennej .Plik Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem 3.pdf na koncie użytkownika ookonski1 • folder Podręczniki i lektury • Data dodania: 18 sty 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA (1) Temat: Skład chemiczny i wartość odżywcza mleka Proszę o zapoznanie się z poniższymi tematami w podręczniku..

Wkrótce sprawdzian z owoców .

Standardy jakościowe jaj.. Sprawdzian wiadomości z maszyn i urządzeń do obróbki wstępnej surowca (2019-08-14)Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem: Cz. 3.. Zapoznaj się z treścią nauczania w pliku.. Zapiszcie temat lekcji, nie zapominając o dzisiejszej dacie (O6.04.2020 r.)1 PRZEDMIOTOWY SYSTEM OCENIANIA Z TECHNOLOGII GASTRONOMICZNEJ Z OBSŁUGĄ KONSUMENTA I MIKROBIOLOGII ŻYWNOŚCI ( opracowała Małgorzata Zadróżna Piłka, ZSP Żelechów ).. Piszemy tylko numer i treść zadania oraz .TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA Z TOWAROZNAWSTWEM - 3 BS - 06.04.2020 r. Drodzy uczniowie 3 BS .. Zakres treści Zapoznanie z PSO Kryteriami egzaminu zawodowego 1 Procesy technologiczne w produkcji potraw.. Ćwiczenia 15 4.1.4.. Bardziej szczegółowoPlik alkohole sprawdzian technologia gastronomiczna.pdf na koncie użytkownika gregdelgoffe • Data dodania: 18 lip 2020.. Sprawdzian wiadomości z technologii gastronomicznej z obsługą konsumenta w klasie II TŻ i GD - Dział "Jaja" Grupa I 1.Skorupa jaja zbudowana jest głównie z: A.siarczanu magnezu B.węglanów i fosforanów wapnia i magnezu C.węglanów sodu i potasu D.siarczku żelaza 2.Komora powietrzna: A.powiększa się podczas przechowywania jaj B.zmniejsza się podczas przechowywania jaj C.nie .8.Jaja poszetowe to: a. jaja gotowane na półmiękko b. jaja gotowane bez skorupek c. jaja sadzone d. jaja gotowane na miękko umieszczone w wygrzanej szklance 9.Omlet naturalny sporządza się z: a. masy jajecznej z dodatkiem wody i soli b. jajek, mąki i soli c. jajek, wody, mąki i soli d. wody, mąki i soli 10.6.Jaja świeże przed wybiciem charakteryzują się (1pkt) a) małą komorą powietrzną, toną zanurzone w solance, małym kulistym żółtkiem, b) dużą komorą powietrzną, pływają zanurzone w solance, małym kulistym żółtkiem,Test diagnozujący wiadomości klasy II technikum żywienia i usług gastronomicznych z technologii gastronomicznej 1..

Materiał nauczania 18 4 ...Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem.

Wiadomości możesz uzupełnić z podręcznika Anny Kmiołek-Gizara "Sporządzanie potraw i napojów" część 2., strony: 103 -118.Sprawdzian wiadomości z metod utrwalania żywności , opakowalnictwa i przechowalnictwa.. Sprawdzian z technologii gastronomicznej - dział jaja (2019-08-14) SPRAWDZIAN Z TECHNOLOGII GASTRONOMICZNEJ -DZIAŁ JAJA.. Materiał nauczania 8 4.1.2.. Sklep WSiP 10 % rabatu, .. białka bułka bułka tarta cebula ciasta cukier cytryny czyt dieta dodać dodatkiem dorsz drobiu drób duszone filety g cebula g jaja g masło g mąka g pieprz g sól g Sposób wykonania g tłuszcz g zielona gotowane herbaty ilości kakao kawa kawy .Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

Bardzo się cieszę z waszych wyników ze sprawdzianu z działu "desery".

Istniej ą tak Ŝe ryby jajo Ŝyworodne, których młode rozwijają si ę wtechnologia gastronomiczna z towaroznawstwem - klasa 2 bs Utrwalenia wiadomości o etapach produkcji mleka spożywczego, a także o cechach fizycznych i organoleptycznych mleka surowego.. Cieplna obróbka mi ęsa.. Materiał do utrwalenia znajduje się w książkach z technologii (str. 280 - 282 ) lub w zeszytach osobistych.Technologia gastronomiczna Klasa II TGTF Kamila Kamińska dnia 31 marca 2020 r. Sprawdzian: Potrawy z mleka i przetworów mleczarskich 1.. Kompozycja serów powinna się składać z co najmniej D) 5 - 7 gatunków ( ) itd.. Sprawdzian postępów 17 4.2.. Skladniki mineralne — mleko i jego przetwory SQ najlepszym žródlem bardzo dobrzeTechnologia gastronomiczna z towaroznawstwem Dział nr 3. to: Charakterystyka procesu produkcyjnego.. Te i inne publikacje do nauki zawodów: technik żywienia i usług gastronomicznych, kucharz, technik technologii żywności, cukiernik, kelner (kwalifikacje T.6, T.15, T.4, T.9) można obejrzeć i kupić pod adresem sklep.wsip.pltechnologia gastronomiczna, W10 Gastronomiczna - jaja, TECHNOLOGIA GASTRONOMICZNA.. Ocena organoleptyczna produktu 8 4.1.1.. Prezentacja do przedmiotu technologia gastronomiczna.Dariusz Mączka , nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych Materiały przeznaczone do bezpłatnego użytku i rozprowadzania Opracowanie publikacji : mgr inż.Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem Dział nr 2. to: Receptury gastronomiczne..

Zgodnie z zapowiedzią przeprowadzimy dzisiaj sprawdzian z technologii sporządzania potraw z jaj.

Charakterystyka.. Co więcej część zasobów (1000 z ponad 26 000) oferowanych przez portal jest na wolnej licencji Creative Commons Uznanie autorstwa - Na tych samych warunkach.Temat: Sprawdzian wiadomości - technologia sporządzania potraw z jaj.. Przygotowanie surowców do sporządzania potraw, obróbka cieplna surowców i półproduktów 18 4.2.1.. Skorupa - normalny kształt, czysta, nieuszkodzona.. Test sprawdzaj ący z mi ęsa.. T: jaja i potrawy z jaj.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Katalog Izabela Romaniuk, 2010-06-16 Szczecinek Zawodowe, Sprawdziany i testy Test z technologii gastronomicznej z obsługą konsumenta.gastronomicznego zakładu hotelarskiego Receptury gastronomiczne.. Proszę rozwiązanie testu przesyłać w Wordzie ( numer zadania i odpowiedź) do godziny 14.00 18.05.20 r.Podział tusz na elementy kulinarne i gastronomiczne Ocena przydatno ści elementów tusz do obróbki cieplnej.. A Ekstra - jaja nie starsze niż 7 dni od zniesienia.. Przygotowując ciasto naleśnikowe należy: a. do mleka dodać jaja, wodę i mąkę, dobrze wymieszać b. do mąki dodać jaja, mleko i wodę, .A - jaja świeże.. Sprawdzian wiadomo ści z działu mięso.Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem cz 1 na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Krystyna Flis.. Obróbka wst ępna mi ęsa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt