Dzieje raciborza i jego dzielnic

Pobierz

Landkreis Ratibor) - dawna pruska, a później niemiecka jednostka terytorialna średniego szczebla z siedzibą w Raciborzu.. Paweł Newerla jest lokalnym historykiem, autorem bestsellerowych Opowieści o dawnym Raciborzu i szeregu innych pozycji.. Paweł Newerla jest lokalnym historykiem, autorem bestsellerowych Opowieści o dawnym Raciborzu i szeregu innych pozycji.Monografia miasta, historycznej stolicy Górnego Śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108).. Książka nowa.. Powstała 1 stycznia 1818 roku i wchodziła w skład rejencji opolskiej.. Monografia miasta, historycznej stolicy Górnego Śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108).Dzieje Raciborza i jego dzielnic - opis produktu: Monografia miasta, historycznej stolicy Górnego Śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108).. Stan książek.. twarda) Cechy produktu.. Możesz tę zgodę cofnąć, a swoje dane usunąć w dowolnym momencie.Dzieje Raciborza i jego dzielnic - książka o Raciborzu autorstwa Pawła Newerli, wydana przy okazji obchodów 900-lecia pierwszej wzmianki o tym mieście w Kronice Galla Anonima (1108).. Czarna Ikona - Biełomor.. Daje bez wątpienia gwarancję rzetelności podanych informacji.Dzieje Raciborza i jego dzielnic - Opis i dane produktu..

Dzieje Raciborza i jego dzielnic.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >Dzieje Raciborza i jego dzielnic (Paweł Newerla).. Paweł Newerla Wydawnictwo: WAW Ilość stron: 584 Oprawa: twarda Rok wydania: 2016 EAN: 9788389802736.. Produkt aktualnie niedostępny.. Książka została wzbogacona archiwalną ikonografią, suplementem w języku niemieckim, wykazem nazw ulic (dawnych i współczesnych), wykazem burmistrzów, prezydentów i .Zadania zredagowania Dziejów Raciborza i jego dzielnic podjął się Pan Paweł Newerla, wielce zasłużony jurysta i historyk, autor szeregu cennych publikacji.. Filmy, zdjęcia, informacje, sport, kultura, ogłoszenia.Bibliografia.. Paweł Newerla jest lokalnym historykiem, autorem bestsellerowych Opowieści o dawnym Raciborzu i szeregu innych pozycji.. Słowa Sworzeń Marian.. Paweł Newerla jest lokalnym historykiem, autorem bestsellerowych Opowieści o dawnym Raciborzu i szeregu innych pozycji.. 30,70 zł.. Racibórz, Wodzisław, Rybnik.. Paweł Newerla jest lokalnym historykiem, autorem bestsellerowych Opowieści o dawnym Raciborzu i szeregu innych pozycji.. Oprawa twarda: Wydanie: pierwsze: ISBN: 978-83--6: EAN: 9788389802736: Liczba stron: 584: Format: 175x240mm: Cena katalogowa: 64,00 zł .Informacje o KSIĄŻKA Dzieje Raciborza i jego dzielnic Newerla - w archiwum Allegro..

oferty; cechy; opis; Dzieje Raciborza i jego dzielnic.

oferty; cechy; opis; Paweł Newerla jest lokalnym historykiem, autorem bestsellerowych Opowieści o dawnym Raciborzu i szeregu innych pozycji.Dzieje Raciborza i Jego Dzielnic Autor: Newerla Paweł : Wydawnictwo: Wydawnictwo WAW : Język wydania: polski Język oryginału: polski Liczba stron: 584 Data premiery: 2008-11-19 Rok wydania: 2008 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 243 x 39 x 177 Indeks: 61591103Zadania zredagowania "Dziejów Raciborza i jego dzielnic" podjął się Pan Paweł Newerla, wielce zasłużony jurysta i historyk, autor szeregu cennych publikacji.. Książka, choć nie pretenduje do miana monografii miasta [1] , zawiera szeroki opis historii oraz różnych aspektów życia miasta - politycznych, gospodarczych, religijnych, kulturalnych, czy architektonicznych.Dzieje Raciborza i jego dzielnic - książka o Raciborzu autorstwa Pawła Newerli, wydana przy okazji obchodów 900-lecia pierwszej wzmianki o tym mieście w Kronice Galla Anonima (1108).. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.Dzieje Raciborza i jego dzielnic.. Najstarsze widoki miasta Raciborza.. Książka, choć nie pretenduje do miana monografii miasta, zawiera szeroki opis historii oraz różnych aspektów życia miasta - politycznych, gospodarczych, religijnych, kulturalnych, czy .Dzieje Raciborza i jego dzielnic - Monografia miasta, historycznej stolicy Górnego Śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108)..

książka .Dzieje Raciborza i jego dzielnic (Paweł Newerla).

Zlecając nam powiadomienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów marketingowych XLM.pl.. Paweł Newerla: Dzieje Raciborza i jego dzielnic.Racibórz: Wydawnictwo i Agencja Informacyjna WAW, 2008.. Używany - jak nowa.. Przestała istnieć wraz z końcem II wojny światowej.Dzieje Raciborza i jego dzielnic | Newerla Paweł | WAW.. — Racibórz : Wydawnictwo i Agencja Informacyjna WAW Grzegorz Wawoczny, 2008.. Ludzie .. ISBN 9788389802736 .. (dzieje polityczne, gospodarcze, Kościoła katolickiego i innych wyznań, kultura, architektura).. Bogaty warsztat autora jest efektem wieloletnich studiów nad .Dzieje Raciborza i jego dzielnic Paweł Newerla.. Badacz dysponuje wyrobionym warsztatem naukowym, na który składa się znajomość źródeł oraz opracowań poświęconych .jak tylko Dzieje Raciborza i jego dzielnic się pojawi.. Powiadomienia wysyłamy natychmiast po pojawieniu się towaru w sklepie.. Data zakończenia 2019-02-26 - cena 47,90 złDzieje Raciborza i jego dzielnic - najbardziej znana publikacja Pawła Newerli, wydana przy okazji obchodów 900-lecia pierwszej wzmianki o Raciborzu w Kronice Galla Anonima (1108)..

Szczegóły książki: Numer katalogowy: ... WAW Dzieje Raciborza i jego dzielnic Paweł Newerla.

Monografia miasta, historycznej stolicy Górnego śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108).. Badacz dysponuje wyrobionym warsztatem naukowym, na który składa się znajomość źródeł oraz opracowań poświęconych.Monografia miasta, historycznej stolicy Górnego Śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108).. Badacz dysponuje wyrobionym warsztatem naukowym, na który składa się znajomość źródeł oraz opracowań poświęconych .Monografia miasta, historycznej stolicy Górnego Śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108).. Nowa.. Dzieje Raciborza i jego dzielnic.. Kanał Białomorski.. )Grzegorz Wawoczny: Gospodarka wodno-ściekowa w Raciborzu.Racibórz: Wydawnictwo i Agencja Informacyjna WAW, 2010.. 34,90 zł.. Badacz dysponuje wyrobionym warsztatem naukowym, na który składa się znajomość źródeł .Dzieje Raciborza i jego dzielnic.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź >Regionalny Portal Informacyjny nowiny.pl.. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.. .Dzieje Raciborza i jego dzielnic Paweł Newerla 0 ocen Wydawnictwo: .. (dzieje polityczne, gospodarcze, Kościoła katolickiego i innych wyznań, kultura, architektura).. Bogaty warsztat autora jest efektem wieloletnich studiów nad archiwaliami i opracowaniami.. Książka została wzbogacona archiwalną ikonografią, suplementem w języku .Dzieje Raciborza i jego dzielnic.. Data zakończenia 2019-12-13 - cena 56,99 złMonografia miasta, historycznej stolicy Górnego Śląska, wydana z okazji 900-lecia pierwszej wzmianki zawartej w Kronice Galla Anonima (1108).. Dzieje.. Paweł Newerla.. Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt