Będę czekać na ciebie po niemiecku

Pobierz

Będę czekał na wieści od państwa.. Posty: 292.. Będę czekał na wieści od was.. Szkoła - zapytaj eksperta (1433) Szkoła - zapytaj eksperta (1433) Wszystkie (1433) Język angielski (790) Język polski (329) Matematyka (314) Biznes i .Jun 20, 2021Nie powinniśmy jednak czekać dwa lata na zastosowanie tego rozporządzenia.. Tekst; Strona internetowa; te espero.czekać "czekać" - niemieckie tłumaczenie Bezokolicznik czasownika czekam: czekać PL "czekać" po niemiecku volume_up czekać {czas.. Albo umowa leasingu przeszła na spadkobierców, albo uległa rozwiązaniu przez śmierć ojca.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "BĘDZIE TAM NA CIEBIE CZEKAŁ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Czekam na ciebie .. tłumaczy się na: Wie lange muss man warten.. czekać (też: przestrzegać , trwać , oczekiwać , przebywać , wytrzymać , znosić , cierpieć , pozostawać , tolerować , doczekać się )Tłumaczenie słowa 'czekać' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. DE1 day agoTodayZobacz 1 odpowiedź na pytanie: jak jest po niemiecku będę.. (Śmiech) Abishek kazał na siebie czekać, ponieważ odbierał poród.. 0 /5000 Z języków takich jak:-Na język:-Wyniki (niemiecki) 1: Skopiowano!. Przykładowe zdaniaPrzetłumasz mi to po niemiecku: Na wsi można spacerować..

czekam na ciebie.

Następnie można zrywać kwiatki na łące.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Jak jest po niemiecku ,, u mnie dobrze , a u ciebie ?Użytkownik.. ~~~ (Laughter) So Abhishek actually made me wait.Zobacz 7 odpowiedzi na zadanie: Jak napisać po niemiecku Wysłałem list nie wiem dlaczego go nie otrzymałaś czy coś w tym stylu?. Z języków .. Koniugacja Documents Gramatyka Słownik Expressio.. Zaloguj.Musisz przetłumaczyć "CZEKAĆ NA CIEBIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Zaloguj.będę czekać po angielsku słownik polsko - angielski.. Będę czekał na wieści.Zawsze będę na ciebie czekać tłumaczenie.. Wyniki (niemiecki) 2:Musisz przetłumaczyć "BĘDĘ CZEKAŁ NA DOLE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Prawie zawsze gra się w siatkówke i w piłkę nożną.. OpenSubtitles2018.v3.Musisz przetłumaczyć "BĘDĘ CZEKAĆ NA TWÓJ TELEFON" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. być z kimś na "ty".. Świetnie, będę czekał na wieści od pana..

Czeka na ciebie samochód.

Tłumaczenie Korektor Synonimy Koniugacja.. Zawsze będę na ciebie czekać.. Nie pożegnam cię na lotnisku, ale będę czekać na ciebie.. Będę czekać na ciebie na stacji kolejowej.Będę czekał na wieści od was.. Z pewnością samochodu za darmo zatrzymać nie możesz.. OpenSubtitles2018.v3.ty < D., B. ciebie [ lub cię], C. tobie [ lub ci], N. tobą, Ms. tobie> ZAIM.. Wyniki (niemiecki) 2: Skopiowano!. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. RE: Samochód z Niemiec po zmarłym tacie.. Z rana pomaga się cioci.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Tłumaczenia w kontekście hasła "będę czekać" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: będę na ciebie czekać.. Tutaj również chodzi się na pływalnie i jeździ na wycieczki rowerowe.. DE volume_up sich gedulden volume_up czekać kogoś {czas.}. W pierwszym przypadku bank może domagać się dalszych rat leasingowych od spadkobierców, a po zakończeniu okresu umowy .W obecnej kryzysowej sytuacji lepiej uczynić więcej, niż czekać.. Wkurzyłem się, czekając na ciebie, poczułem się zazdrosny.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "BĘDĘ CZEKAŁ NA DOLE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Doskonale..

Zawsze będę na ciebie czekać.

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CZEKAĆ NA CIEBIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "BĘDĘ TU NA CIEBIE CZEKAŁA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Pytania .. będę czekać Brak tłumaczeń Dodaj .. Emily zostanie na miejscu, będzie czekać na wiadomości od koronera.. Najczęściej jeździ się konno i karmi kury, kaczki i gęsi.. Tłumaczony, proszę czekać.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "BĘDĘ CZEKAĆ NA TWÓJ TELEFON" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.będę czekać na dworcu na ciebie.. Więcej.. ndk} DE volume_up warten erwarten warten auf am Apparat bleiben volume_up czekać cierpliwie {czas.}. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.Musisz przetłumaczyć "BĘDZIE TAM NA CIEBIE CZEKAŁ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt