Uzupełnij dialog napisz krótkie odpowiedzi

Pobierz

Odpowiedź w miejscu kropek!. ANGIELSKI KL.6.. (/) 5 _ Cathy eat school dinners last.4.Uzupełnij zdania, uzywając czsowników z ramki.. You should.. a doctor.Zad.2 Pzreczytaj dialog ponownie i odpowiedz na pytania w zeszycie.. Zad.4 Przeczytaj dialogi i popraw 5 błędów Zad.6 Przeczytaj dialog a następnie napisz dwa podobne dialogi w zeszycie, użyj pomysłów z ramki.. .Zadanie: uzupełnij dialog do ostatniej wypowiedzi zuzi dopisz Rozwiązanie:zuza czy pamiętasz że na następnej przerwie mamy spotkanie z przewodniczącym samorządu szkolnego właśnie chciałam ci powiedzieć że nie mogę z tobą pójść muszę zajrzeć do sklepiku szkolnego aha, czyli wykręcasz się od tego wcale się nie wykręcam po prostu kolejki w szkolnym sklepiku są tak długie że nie wiem czy zdążę na zebranie zapomniałam wziąć śniadania, a coś muszę zjeść to jak .Krótkie odpowiedzi w języku angielskim.. |.| Tomek and his family speak Polish?Zadanie: zad 1 ułóż pytania z podanych wyrazów uzupełnij krótkie odpowiedzi 1 you polish are Rozwiązanie: 1 are you polish yes, i am 2 are we late no, you are 3 is she at school no, she Zaliczaj.pl1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulUzupełni zdania czasownikami put, take i see.. Wykorzystaj przynajmniej połowę miejsca przeznaczonego na opis..

Potem dopisz krótkie odpowiedzi.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Uzupełnij krótkie odpowiedzi .. Przeczące: Yes, I/you/he/she/it/we/you/they did not (didn't).Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. przeszlym (klasa 6) 2015-01-06 21:27:36Zobacz 1 odpowiedz na .Następnie dopisz sześć nazw przedmiotów.. Krótkie odpowiedzi są reakcją na pytania ogólne, czyli takie, na które można odpowiedzieć tak lub nie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wnioski zapisz w tabeli: J.Kochanowski [Czego chcesz od nas, Panie…] Uzupełnij dialog formami can i can't.. )Uzupełnij pytania i krótkie odpowiedzi Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. *wersja do wydruku: Lesson 26TO BE - pytania i krótkie odpowiedzi.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych w naszym portalu internetowym dzięki zweryfikowanym przez eksperta .1.. Popatrz na poniższą tabelkę.. Przepisz lub wklej do zeszytu: 5. .. nastepnie napisz odpowiedzi 2012-09-09 11:24:56 Uzupelnij pytania i odpowiedzi 2012-11-03 12:15:03 Napisz pytania i uzupelnij odpowiedzi w czasie.. Str.58 Zad.1 dopasuj przedmioty do obrazków,odpowiedzi zapisz w zeszycie-dopisz polskie tłumaczenie.2.. Wykonaj polecenie 2 i 3 str. 90.. Samo yes lub no nie jest elegancką odpowiedzią na pytanie ogólne.. plastic: wardrobe/ toys wood: desk/ notebook fabric: sweatshirt/ computer paper: mirror/ magazine metal: car/ sandals 4) Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie.Plik uzupełnij dialog napisz pytania i krótkie odpowiedzi angielski.pdf na koncie użytkownika marinaturpin • Data dodania: 18 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Uzupełnij odpowiednimi przymiotnikami wyrażenia, które nazywają ..

Uzupelnij pytania, a nastepnie napisz krotkie odpowiedzi.

.Odpowiedzi powinny być krótkie i zawierać dwa powody 1.. Powiedz, jaki obraz Stwórcy wyłania się z utworu Bolesława Leśmiana.. Uzupełnij tekst z ramki.. Zamień zdania na pytania.. there a cat?Pobierz plik uzupełnij_dialog_napisz_pytania_i_krótkie_odpowiedzi_angielski już teraz w jednym z następujących formatów - PDF, DOC.W skład proponowanej pomocy szkolnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranych zagadnień edukacyjnych.. Zredaguj krótką odpowiedź, w której opiszesz swojego kolegę lub swoją koleżankę.. 3 Amy and Scott: ….. Nawigacja po wpisachzad 3 Wykonaj drugie ćwiczenie on line i poćwicz krótkie odpowiedzi: exercise 2 - short answers.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Przedstawianie się po hiszpańsku - słówka i zwroty z tłumaczeniem na język polski, dialog w języku hiszpańskim.. Ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. Jan Kochanowski w swoich wierszach przedstawił Boga jako doskonałego architekta.. (Cała treść dialogu, z uzupełnionymi lukami, została skopiowana do odpowiedzi.. Wypisz i krótko przedstaw bohaterów utworu.. Musimy jeszcze użyć czasownika, za pomocą którego pytanie zostało zadane (będzie to np. operator, czasownik modalny lub .Pobierz plik napisz_wypracowanie_w_formie_dialogu_z_kolegą_katolikiem już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału..

Potem napisz krótkie odpowiedzi: Great!

Jim: She plays the drums!Uzupełnij formami `Do` i `Does` i napisz w zeszycie poniższe pytania.. Nauka hiszpańskiego online za darmo lub z lektorem.5 Uzupełnij dialog wyrażeniami z˝nawiasów w˝odpowiedniej formie.. Uzupełnij zdania czasownikiem "to be"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt