Jak się nazywa matura po niemiecku

Pobierz

Ona nazywa się Dilma.Czasownik "mögen" (lubić) w 1. osobie liczby pojedynczej brzmi: "mag".. Se mówi, że w średniowieczu, kiedy ktoś skończył studia se ukoronował go de laur, ale z laurem, który miał swoje owoce, aby symbolizować, że zsiadł owoc nauki i zapału de uczyć się.przez że se le nazywa "laureat z jagodami", co po .1 day agoList formalny (oficjalny) po niemiecku.. polski niemieckiMusisz przetłumaczyć "JAK SIĘ NAZYWA TWÓJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Dlatego studenci, którzy mają pewność, że pójdą na studia, wybierają te studia.. W przypadku niemieckich szkół takich jak Berufsoberschule jesteśmy bardziej ograniczeni - nie każdy kierunek studiów i uczelnia są dla nas dostępne.. Matura {f.} [Austriacki]Uwaga: liceum zawodowe w Polsce uprawnia nas do studiowania na każdej uczelni i kierunku.. Mniej oficjalnie można kogoś przywiać mówiąc "Hallo": Guten Morgen Guten Tag Guten Abend Hallo!. Sprawdź tłumaczenia słowa "matura" w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: Abitur, Matura, Abi.. Przed tobą lista 30 najważniejszych czasowników niemieckich, ich znaczenie oraz użycie.. Tutaj znajdziesz więcej wersji powitań oraz pożegnań po niemiecku.Sprawdź tłumaczenia 'jak się pani nazywa?'. - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Hochschulreife {f.} matura (też: egzamin dojrzałości, egzamin maturalny) volume_up..

Jak jest "matura" po niemiecku?

Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK SIĘ NAZYWA TWÓJ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Wieczorową porą należy powiedzieć "Guten Abend" - czyli dobry wieczór.. Toplanan kelimeler "Kelime Listesi" altAqui a tradução alemão-polaco do Dicionário Online PONS para jak to się nazywa Po Niemiecku!. Abitur {n.} matura (też: wykształcenie średnie, świadectwo dojrzałości, średnie wykształcenie) volume_up.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Należy używać zwrotów .Zobacz 8 odpowiedzi na pytanie: Jak się nazywa czemu po niemiecku ?. Jak to się nazywa po angielsku i niemiecku na Allegro.pl - Dębica - Stan: używany - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Çevirileri nasıl kelime antrenörüne aktarabilirim?. Jak może już wiesz, czasowniki niemieckie koniugują, czyli odmieniają się przez osoby, czasy, tryby i inne aspekty gramatyczne.. (: Pytania .. Podczas korzystania ze słownika zbieraj słówka, które chciałbyś później poćwiczyć.. Grátis: Treinador de vocábulos, tabelas de conjugação, pronúncia.W jaki sposób przenieść tłumaczenia do Trenera słownictwa?. w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Najpopularniejsze tłumaczenia "on nazywa się": er heißt..

Dlaczego nazywa się to liceum?

Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Wszystkie (1554) Język angielski (821) Język polski (378) Matematyka (355) Biznes i .matura; maturacja; maturzysta; maurytyjski; mauzoleum; mawiać; mazak; mazak fluorescencyjny; mazać; mazać się; mazer; Na portalu bab.la znajduje się również słownik polsko-niemiecki.Jak się mówi witaj po niemiecku?Jak to się mówi po niemiecku?. Tutaj znajdziesz odmianę 3 0 najważniejszych czasowników .Bachiller o Matura.. Nazywany jest on również listem oficjalnym.. Pytania .. Tłumaczenie w kontekście: Czytałem, że prezydentem Brazylii jest kobieta.. Jeśli jesteś po technikum:w gimnazjum, które trwa 9 lat - matura (Abitur) w Realschule, która trwa 6 lat - tzw. Mittlere Reife w Hauptschule, trwającej 5 lat - tzw. Hauptschulabschluss Dalsza edukacja zależna jest od tego, jaką z powyższych trzech szkół się skończyło: GimnazjumPoniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JAK SIĘ NAZYWAŁA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Przykładowe zdania .. Żadna nie studiowała, .matura (też: egzamin dojrzałości, egzamin maturalny) volume_up.. Zebrane słownictwo uk Często taki list wysyłamy do osób nam mało znanych lub różnych instytucji, więc nie powinno się używać skrótów oraz mowy potocznej..

po niemiecku?

na język niemiecki.. To tylko najbardziej podstawowe możliwości, jak możesz się przywitać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt