Moja przygoda w górach opowiadanie

Pobierz

Moja przygoda - Stasiu Otręba W góry czas wyruszyć już, Bo to zima - no to cóżPewnego razu wyruszliśmy z naszą panią w góry.. Poszliśmy w jego stronę, kiedy nagle zaczął silnie padać deszcz.. Po godzinie wyprawy zaczeliśmy się nudzić więc zaczeliśmy opowiadać sobie kawały.. Pewnych wakacji, gdy przebywałem u mojego dziadka Stefana, który jest leśniczym.. :] 2011-02-12 11:30:58; Napisz opowiadanie na temat ,,Moja przygoda wlesie''.. Komentarze "Moja wakacyjna przygoda" Na początku wakacji pojechałam na kolonie nad Morze Bałtyckie, wraz z Olą, Małgosią i Pauliną oraz moim młodszym bratem Michałem.. Pierwszy tydzień wakacji upłynął mi na narzekaniu i nudzie.. Ja i dziewczyny miałyśmy wspólny pokój obok pań wychowawczyń, a Michał wraz kolegami na drugim końcu korytarza.. Moi rodzice zaczynali się już niepokoić, gdy zadzwoniła moja najlepsza przyjaciółka Dagmara.Opis przygody Adasia w psim raju, Adaś Niezgódka zawsze podziwiał umiejętność latania, którą posiadał pan Kleks i wiele razy starał się go naśladować, lecz nigdy nie udało mu się wznieść w górę.Aż pewnego dnia, po tym jak nabrał powietrza w płuca, poczuł dziwną lekkość i zaczął unosić się nad ziemią.Moja najciekawsza podróż (opowiadanie) Był to pierwszy dzień jesieni.. Nastepnego dnia obudzilo nas nawolywanie.. Byłam zła i rozczarowana.. Ulewa nie ustępowała, więc postanowiliśmy zwiedzić opuszczony budynek.Przygoda w górach..

2010-10 ...Moja przygoda w górach.

Spotkanie grupy turystów.. kiedyś gdy bylem w górach widziałem prawie całą Polske i bardzo długo szłem pod górę a moja mama cieszyła się że przeżyła taką przygodę ja też cieszyłem się tak jak moja mama.Kupiłem sobie pamiątki.Pomóżcie, napiszcie opowiadanie na temat " Przygoda w górach ".. Zgubienie szlaku.. Nagła burza z piorunami.. Kiedy znalazłam się u podnóża leśnej góry, nagle wiatr zaczął mocniej wiać i rozpętała się prawdziwa zawierucha.. Wstałem wcześnie rano, obudzony przez rodziców.. Szliśmy i szliśmy, mieliśmy od czasu do czasu nie wielkie przerwy ale nawet nam się to podobało.. 2012-10-31 16:59:30; Napisz poważne albo wesołe opowiadanie pt.Przygoda w górach 2012-06-25 17:07:04; Pomóżcie, napiszcie opowiadanie na temat "Przygoda w górach ".. Znalezienie górskiego szałasu.. Filmy.. Szczęśliwy powrót do domu.Opowiadanie jest jednocześnie formą bardzo pojemną, w której zmieścić się mogą prawie wszystkie inne formy.. Cały las pogrążył się w szarej poświacie, zapanowała niezwykła atmosfera - pełna tajemniczości.. Firma specjalizuje sie w organizacji szkoleń integracyjnych, imprez łączacych elementy turystyki kwalifikowanej i zadan.. Szybko schowaliśmy się w opuszczonej ruinie, by przeczekać burzę.. Mama dała mi do niego napój i kanapki, ciepły polar oraz latarkę.. No i jeszcze jedna wskazówka - nawet jeśli opowiadanie jest inspirowane piosenką, to musisz pisać tak, jakby czytelnik jej nie znał, bo odpowiedź nie jest w piosence, tylko w tekście.Przydatność 60% Opowiadanie..

Przydarzyła mi się pewna przygoda.

Z perspektywy czasu to byla naprawde smieszna przygoda, choc wtedy wcale nie chcialo nam sie .opowiadanie moja przygoda przygoda opowiadanie autorskie moja przygoda opowiadanie opowiedz o ciekawej przygodzie opisz ciekawą przygodę ratunek strach Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Narrator mówi w pierwszej osobie., Narrator jest bezpośrednim uczestnikiem zdarzeń., Narrator to Henryk Sienkiewicz., Narrator opowiada o przygodzie w górach., Narrator ma na nazwisko Świątecki., Narrator ma na imię Władek., Narrator nie ujawnia swoich emocji., Narrator jest wszystkowiedzący.W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.. Mój plecak już był spakowany..

Napisz opowiadanie o przygodzie w górach.

Nieraz byłem już z rodzicami na wycieczce w górach i nigdy nie była przydatna.. Wraz z ratownikami GOPR zeszlismy na dól.Nasza przygoda z góra "Widmo" zakonczyla sie.. Na szczescie byl to Tomek, ktory sprowadzil pomoc.. Po dotarciu na miejsce i rozpakowaniu się w naszych domak wyruszyliśmy na szczyt gór.. Nie miałam odwagi ruszyć się z miejsca, nie .Bylismy naprawde wystraszeni, lecz w koncu zasnelismy ze zmeczenia.. Ukrywając.Na podstawie podanego planu napisz krótkie opowiadanie pt. ,,Przygoda w górach''.Ustal narratora i uczestników,opisz miejsca oraz zachowania bohaterów.. 2010-10-27 20:20:21; Napisz opowiadanie z dialogiem pt. "przygoda w górach " 2011-11-03 15:01:55; napisz opowiadanie o Moja egzotyczna przygoda 2010-11-27 18:41:12Przygoda w górach góry hotel zimowe ferie Narty wypadek na stoku Treść została zweryfikowana i sprawdzona Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Prezentujemy Państwu najlepsze opowiadania, które nasi młodzi czytelnicy nadesłali na konkurs "Moja wielka zimowa przygoda".. Wyprawa w góry.. Treść może być prawdziwa lub zmyślona.. Noc była ciemna, w oddali widzieliśmy świecące światełko, które stawało się bardziej widoczne.. Może zawierać elementy opisu, charakterystyki, sprawozdania, reportażu itp., można wplatać do niego pamiętniki, dzienniki, a nawet inne opowiadania.W każdym razie i tak trzymam kciuki i nie zrażaj się, po dłuższej przerwie niekoniecznie łatwo się wdrożyć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt