Kartkówka czas present simple

Pobierz

Przekształć podane zdania twierdzące w zdania przeczące.. Uzupełnij zdania właściwą formą czasowników w czasie Present Simple.. Tworzenie pytań.Czas Past Simple dla klasy 5 i 6 SP PAST SIMPLE 1.Uzupełnij zdania wstawiając poprawną formę czasownika ,być' - was / were.. Czynność (dostania pracy) dokonała się w przeszłości --> czyli Past Simple.2) Which verb forms are used to form the Present Perfect?. I like burgers.Rozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie materiału w inny sposób niż dla celów własnej edukacji bez zgody właściela serwisu zabronione.PRESENT SIMPLE worksheets and online activities.. Wpisz odpowiedni czasownik.. Zadaj pytanie tak aby pasowało do podanej odpowiedzi.. Free interactive exercises to practice online or download as pdf to print.Czas Present Simple Zdania oznajmujące, pytające i przeczące.. (drive / happened)8Past Simple - zastosowanie - Ćwiczenia i testy interaktywne z języka angielskiego.. I think the director the town.Present Simple - zdania przeczące.. Jeżeli Ci się nie spodoba, to napisz TĄ SAMĄ KARTKÓWKĘ jeszcze raz.. Olivia16 102 pkt.. Napisz kartkówkę - masz czas do 12.06..

1 .Czas past simple i past continuous - ćwiczenia gramatyczne.

TUTAJ - link do kartkówki z pytań w Present Simple.. cirrus 145 pkt.. Past Simple -» Past PerfectPresent Simple - zdania pytające.. Ocena będzie na dzienniku.. Wybierz właściwą odpowiedź.. Średni wynik: 58,2 %.W zdaniu 8 jest Past Simple ponieważ wyraźnie określony jest czas wydarzenia w przeszłości.. Patrycja_123 94 pkt.. Zestawy słówek angielski-polski, polski-angielski, wraz z quizem i fiszkami, posegregowane kategoriami.. Zastosowanie i budowa do wydruku w PDF na stronie Czasy angielskie.. Napisz Ją do 19.06 - podobnie - jak ocena ci się nie spodoba, to napisz jeszcze raz (tylko musisz .1.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 308 pkt.. Po uzupełnieniu wszystkich zdań naciśnij "Sprawdzam" w celu zobaczenia wyniku.. Test rozwiązano 498005 razy.. Ucz się słownictwa za darmoRozpowszechnianie niniejszego materiału w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, utrwalanie lub kopiowanie materiału w celu rozpowszechnienia w szczególności zamieszczanie na innym serwerze, przekazywanie drogą elektroniczną i wykorzystywanie materiału w inny sposób niż dla celów własnej edukacji bez zgody właściela serwisu zabronione..

Wstaw podany w nawiasie czasownik w odpowiednim czasie: present simple lub present continuous.

Robienie ćwiczeń - pojedynczych zdań, nie ma większego sensu, gdyż zazwyczaj są wyrwane z kontekstu, i aby mieć pewność że tylko jeden czas pasuje wstawia się charakterytyczne .Nauka słówek online za darmo.. Po uzupełnieniu wszystkich zdań naciśnij "Sprawdzam" w celu zobaczenia wyniku.. Mój najmłodszy brat dostał w zeszłym tygodniu nową pracę.. Poziom: Pre-intermediate..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt